Bunnings Warehouse

Wood & Timber Stain & Varnish

Showing 36 of 222 results

Feast Watson 250ml Satin Aged Teak Stain And Varnish - 250ml
Feast Watson

Feast Watson 250ml Satin Aged Teak Stain And Varnish - 250ml

More options

3.8(6)

$34.70

$138.80 per litre
Bondall 250ml Merbau Monocel Stain And Varnish - 250ml
Bondall

Bondall 250ml Merbau Monocel Stain And Varnish - 250ml

More options

1(1)

$16.97

$67.88 per litre
Bondall 4L Satin Monocel Clear Timber Varnish
Bondall

Bondall 4L Satin Monocel Clear Timber Varnish

(0)

$86.48

$21.62 per litre
Feast Watson 500ml Clear Gloss Timber Weatherproof Varnish - 500ml
Feast Watson

Feast Watson 500ml Clear Gloss Timber Weatherproof Varnish - 500ml

More options

4.2(6)

$44.30

$88.60 per litre
Feast Watson 1L Gloss Rich Jarrah Stain And Varnish
Feast Watson

Feast Watson 1L Gloss Rich Jarrah Stain And Varnish

More options

2.5(2)

$88

$88 per litre
Bondall 1L Teak Monocel Gold Marine Grade Stain And Varnish
Bondall

Bondall 1L Teak Monocel Gold Marine Grade Stain And Varnish

More options

4.6(14)

$49.34

$49.34 per litre
Cabot's 250ml Tint Base Oil Based Stain And Varnish - 250ml
Cabot's

Cabot's 250ml Tint Base Oil Based Stain And Varnish - 250ml

More options

1(1)

$28.30

$113.20 per litre
Cabot's 1L Cedar Satin Water Based Stain And Varnish
Cabot's

Cabot's 1L Cedar Satin Water Based Stain And Varnish

More options

3.2(5)

$79.95

$79.95 per litre
Cabot's 1L Tint Base Interior Stain
Cabot's

Cabot's 1L Tint Base Interior Stain

More options

(0)

$70.50

$70.50 per litre
Cabot's 250ml Maple Oil Based Stain And Varnish - 250ml
Cabot's

Cabot's 250ml Maple Oil Based Stain And Varnish - 250ml

More options

(0)

$28.30

$113.20 per litre
Cabot's 1L Water Based Stain And Varnish
Cabot's

Cabot's 1L Water Based Stain And Varnish

More options

1.6(16)

$79.95

$79.95 per litre
Feast Watson 1L Gloss Black Japan Stain And Varnish
Feast Watson

Feast Watson 1L Gloss Black Japan Stain And Varnish

More options

3(3)

$88

$88 per litre
Cabot's 1L Oil Based New Jarrah Deck And Exterior Timber Stain - 1L
Cabot's

Cabot's 1L Oil Based New Jarrah Deck And Exterior Timber Stain - 1L

More options

2.9(13)

$66.50

$66.50 per litre
Bondall 500ml Matt Monocel Clear Varnish
Bondall

Bondall 500ml Matt Monocel Clear Varnish

1(1)

$21.63

$43.26 per litre
Cabot's 1L Jarrah Satin Stain And Varnish
Cabot's

Cabot's 1L Jarrah Satin Stain And Varnish

More options

4.6(5)

$73.20

$73.20 per litre
Feast Watson 250ml Prooftint Colour Reducer
Feast Watson

Feast Watson 250ml Prooftint Colour Reducer

(0)

$19.80

$79.20 per litre
Cabot's 250ml Cedar Gloss Oil Based Stain And Varnish - 250ml
Cabot's

Cabot's 250ml Cedar Gloss Oil Based Stain And Varnish - 250ml

More options

(0)

$28.30

$113.20 per litre
Bondall 500ml Satin Monocel Clear Timber Varnish
Bondall

Bondall 500ml Satin Monocel Clear Timber Varnish

3(4)

$21.63

$43.26 per litre
Cabot's 250ml Jarrah Oil Based Interior Stain - 250ml
Cabot's

Cabot's 250ml Jarrah Oil Based Interior Stain - 250ml

More options

2(2)

$26.95

$107.80 per litre
Cabot's 1L Cedar Gloss Water Based Stain And Varnish
Cabot's

Cabot's 1L Cedar Gloss Water Based Stain And Varnish

More options

(0)

$79.95

$79.95 per litre
Cabot's 1L Maple Satin Water Based Stain And Varnish
Cabot's

Cabot's 1L Maple Satin Water Based Stain And Varnish

More options

3(7)

$79.95

$79.95 per litre
Feast Watson 250ml Satin Rich Jarrah Stain And Varnish - 250ml
Feast Watson

Feast Watson 250ml Satin Rich Jarrah Stain And Varnish - 250ml

More options

2(3)

$34.70

$138.80 per litre
Cabot's 4L Clear Danish Oil
Cabot's

Cabot's 4L Clear Danish Oil

(0)

$158.50

$39.63 per litre
Intergrain 10L UltraClear Satin Exterior Timber Varnish - Satin
Intergrain

Intergrain 10L UltraClear Satin Exterior Timber Varnish - Satin

More options

(0)

Special Order

$472.90

$47.29 per litre
Feast Watson 1L Prooftint Colour Reducer
Feast Watson

Feast Watson 1L Prooftint Colour Reducer

(0)

$53.30

$53.30 per litre
Cabot's 250ml Jarrah Gloss Water Based Stain And Varnish - 250ml
Cabot's

Cabot's 250ml Jarrah Gloss Water Based Stain And Varnish - 250ml

More options

3.7(3)

$33.95

$135.80 per litre
Logo - Workshop - Bunnings Branded - Transparent
Bunnings Workshop is an online community for D.I.Y. and gardening discussion. Get your questions answered at workshop.bunnings.com.au

Get inspired by projects from the Bunnings Workshop community