Bunnings Warehouse

Wood & Timber Stain & Varnish

Showing 36 of 222 results

Feast Watson 1L Oak Prooftint Interior Stain
Feast Watson

Feast Watson 1L Oak Prooftint Interior Stain

3 colours

(0)

$91.20

$91.20 per litre
Cabot's 4L Satin Oil Based Exterior Clear
Cabot's

Cabot's 4L Satin Oil Based Exterior Clear

More options

(0)

$152

$38 per litre
Feast Watson 4L European Oak Decking Stain
Feast Watson

Feast Watson 4L European Oak Decking Stain

More options

4.5(2)

$155.90

$38.98 per litre
Feast Watson 1L Satin Chocolate Walnut Stain & Varnish
Feast Watson

Feast Watson 1L Satin Chocolate Walnut Stain & Varnish

More options

2.1(8)

$88

$88 per litre
Cabot's 250ml Walnut Gloss Oil Based Stain And Varnish - 250ml
Cabot's

Cabot's 250ml Walnut Gloss Oil Based Stain And Varnish - 250ml

More options

5(2)

$28.30

$113.20 per litre
Cabot's 250ml Jarrah Water Based Stain And Varnish - 250ml
Cabot's

Cabot's 250ml Jarrah Water Based Stain And Varnish - 250ml

More options

5(1)

$33.95

$135.80 per litre
Cabot's 250ml Walnut Gloss Water Based Stain And Varnish - 250ml
Cabot's

Cabot's 250ml Walnut Gloss Water Based Stain And Varnish - 250ml

More options

5(2)

$33.95

$135.80 per litre
Sikkens 1L Light Oak Cetol 7 Filter plus Timber Stain
Sikkens Woodcare Products

Sikkens 1L Light Oak Cetol 7 Filter plus Timber Stain

5 colours

4.8(13)

$58.80

$58.80 per litre
Feast Watson 250ml Gloss Chocolate Walnut Stain & Varnish
Feast Watson

Feast Watson 250ml Gloss Chocolate Walnut Stain & Varnish

More options

2.8(4)

$34.70

$138.80 per litre
Cabot's 250ml Jarrah Water Based Interior Stain - 250ml
Cabot's

Cabot's 250ml Jarrah Water Based Interior Stain - 250ml

More options

5(3)

$28.95

$115.80 per litre
Feast Watson 250ml Gloss Aged Teak Stain And Varnish - 250ml
Feast Watson

Feast Watson 250ml Gloss Aged Teak Stain And Varnish - 250ml

More options

5(1)

$34.70

$138.80 per litre
Intergrain 4L Cedar/Cypress NaturalStain Timber Stain
Intergrain

Intergrain 4L Cedar/Cypress NaturalStain Timber Stain

2 colours

4.8(5)

$180

$45 per litre
Bondall 500ml Monocel Furniture Oil Trigger Pack
Bondall

Bondall 500ml Monocel Furniture Oil Trigger Pack

3.4(5)

$21.08

$42.16 per litre
Intergrain 1L Redwood NaturalStain Timber Stain
Intergrain

Intergrain 1L Redwood NaturalStain Timber Stain

More options

5(3)

$71.95

$71.95 per litre
Cabot's 4L Tint Base Water Based Stain And Varnish
Cabot's

Cabot's 4L Tint Base Water Based Stain And Varnish

4(3)

$198.50

$49.63 per litre
Bondall 1L Cedar Monocel Stain And Varnish - Cedar
Bondall

Bondall 1L Cedar Monocel Stain And Varnish - Cedar

2 colours

3(5)

$42.61

$42.61 per litre
Feast Watson 4L Swan River Jarrah Decking Stain
Feast Watson

Feast Watson 4L Swan River Jarrah Decking Stain

More options

3.7(3)

$155.90

$38.98 per litre
Cabots 250ml Cedar Oil Based Stain And Varnish - 250ml
Cabot's

Cabots 250ml Cedar Oil Based Stain And Varnish - 250ml

More options

5(2)

$28.30

$113.20 per litre
Cabot's 500ml Rose Mahogany Exterior Varnish Stain - 500ml
Cabot's

Cabot's 500ml Rose Mahogany Exterior Varnish Stain - 500ml

More options

4.8(8)

$43.65

$87.30 per litre
Cabot's 250ml Tint Base Gloss Stain And Varnish
Cabot's

Cabot's 250ml Tint Base Gloss Stain And Varnish

5(1)

$28.30

$113.20 per litre
Logo - Workshop - Bunnings Branded - Transparent
Bunnings Workshop is an online community for D.I.Y. and gardening discussion. Get your questions answered at workshop.bunnings.com.au

Get inspired by projects from the Bunnings Workshop community