Bunnings Warehouse

Exterior Stains

Showing 36 of 71 results

Cabot's 4L Deck And Exterior Merbau Oil Based Timber Stain
Cabot's

Cabot's 4L Deck And Exterior Merbau Oil Based Timber Stain

More options

4.6(26)

$130

$32.50 per litre
Cabot's 4L Merbau Water Based Deck And Exterior Timber Stain
Cabot's

Cabot's 4L Merbau Water Based Deck And Exterior Timber Stain

More options

3.8(43)

$138

$34.50 per litre
Intergrain 1L Merbau NaturalStain Timber Stain
Intergrain

Intergrain 1L Merbau NaturalStain Timber Stain

More options

4.5(28)

$71.95

$71.95 per litre
Intergrain 4L Charcoal NaturalStain Timber Stain
Intergrain

Intergrain 4L Charcoal NaturalStain Timber Stain

More options

4.6(10)

$180

$45 per litre
Sikkens 4L Cetol Filter 7 Plus Timber Finish
Sikkens Woodcare Products

Sikkens 4L Cetol Filter 7 Plus Timber Finish

2 colours

5(1)

$177

$44.25 per litre
Cabot's 250ml Oil Based Merbau Deck And Exterior Timber Stain
Cabot's

Cabot's 250ml Oil Based Merbau Deck And Exterior Timber Stain

4 colours

4(4)

$18.30

$73.20 per litre
Sikkens 4L Walnut Cetol HLSe Timber Finish
Sikkens Woodcare Products

Sikkens 4L Walnut Cetol HLSe Timber Finish

6 colours

5(4)

$151

$37.75 per litre
Sikkens 4L Natural Cetol BLX-Pro Timber Finish
Sikkens Woodcare Products

Sikkens 4L Natural Cetol BLX-Pro Timber Finish

6 colours

4.5(20)

$137.40

$34.35 per litre
Feast Watson 4L Black Japan Decking Stain
Feast Watson

Feast Watson 4L Black Japan Decking Stain

More options

4.6(8)

$155.90

$38.98 per litre
Cabot's 10L Jarrah Water Based Deck And Exterior Timber Stain
Cabot's

Cabot's 10L Jarrah Water Based Deck And Exterior Timber Stain

More options

4.8(12)

$314.90

$31.49 per litre
Intergrain 250ml Merbau NaturalStain Timber Stain
Intergrain

Intergrain 250ml Merbau NaturalStain Timber Stain

6 colours

4.2(6)

$22.95

$91.80 per litre
Bondall 1L Jarrah Monocel Gold Marine Grade Stain And Varnish
Bondall

Bondall 1L Jarrah Monocel Gold Marine Grade Stain And Varnish

More options

4.6(14)

$49.34

$49.34 per litre
Cabot's 1L Teak Exterior Varnish Stain
Cabot's

Cabot's 1L Teak Exterior Varnish Stain

More options

4.2(18)

$70.26

$70.26 per litre
Intergrain 4L Charred Black Timber Stain - 4L
Intergrain

Intergrain 4L Charred Black Timber Stain - 4L

More options

5(2)

$157.70

$39.43 per litre
Sikkens 1L Walnut Cetol HLSe Timber Finish
Sikkens Woodcare Products

Sikkens 1L Walnut Cetol HLSe Timber Finish

6 colours

4.5(20)

$56.60

$56.60 per litre
Feast Watson 1L Exterior Black Japan Stain And Varnish
Feast Watson

Feast Watson 1L Exterior Black Japan Stain And Varnish

More options

4.2(5)

$86

$86 per litre
Bondall 500ml Cedar Monocel Gold Marine Grade Stain And Varnish - 500ml
Bondall

Bondall 500ml Cedar Monocel Gold Marine Grade Stain And Varnish - 500ml

More options

4.6(14)

$32.37

$64.74 per litre
Bondall 1L Teak Monocel Gold Marine Grade Stain And Varnish
Bondall

Bondall 1L Teak Monocel Gold Marine Grade Stain And Varnish

More options

4.6(14)

$49.34

$49.34 per litre
Sikkens 1L Walnut Cetol Filter 7 plus Timber Stain
Sikkens Woodcare Products

Sikkens 1L Walnut Cetol Filter 7 plus Timber Stain

5 colours

4.8(13)

$58.80

$58.80 per litre
Feast Watson 1L Exterior European Oak Stain And Varnish
Feast Watson

Feast Watson 1L Exterior European Oak Stain And Varnish

More options

5(3)

$86

$86 per litre
Cabot's 2L Exterior Varnish Stain Tint Base
Cabot's

Cabot's 2L Exterior Varnish Stain Tint Base

More options

3(2)

$119.64

$59.82 per litre