Bunnings Warehouse

Wood & Timber Stain & Varnish

Showing 36 of 222 results

Bondall 250ml Clear Satin Monocel Timber Varnish
Bondall

Bondall 250ml Clear Satin Monocel Timber Varnish

2.3(4)

$12.34

$49.36 per litre
Cabot's 1L Cedar Interior Stain
Cabot's

Cabot's 1L Cedar Interior Stain

More options

(0)

$70.50

$70.50 per litre
Intergrain 4L Tint Base NaturalStain Timber Stain
Intergrain

Intergrain 4L Tint Base NaturalStain Timber Stain

More options

(0)

$180

$45 per litre
Cabot's 1L Cedar Water Based Interior Stain
Cabot's

Cabot's 1L Cedar Water Based Interior Stain

More options

4.5(2)

$71.95

$71.95 per litre
Cabot's 1L Walnut Oil Based Interior Stain
Cabot's

Cabot's 1L Walnut Oil Based Interior Stain

(0)

$70.50

$70.50 per litre
Intergrain 1L UltraClear Gloss Exterior Timber Varnish - 1L
Intergrain

Intergrain 1L UltraClear Gloss Exterior Timber Varnish - 1L

More options

5(2)

$77.85

$77.85 per litre
Cabot's 1L Oil Based Maple Interior Stain
Cabot's

Cabot's 1L Oil Based Maple Interior Stain

More options

4.2(6)

$70.50

$70.50 per litre
Bondall 250ml Chestnut Monocel Stain And Varnish - 250ml
Bondall

Bondall 250ml Chestnut Monocel Stain And Varnish - 250ml

More options

2.8(4)

$16.97

$67.88 per litre
Bondall 1L Matt Monocel Clear Varnish
Bondall

Bondall 1L Matt Monocel Clear Varnish

(0)

$25.98

$25.98 per litre
Bondall 500ml Gloss Monocel Clear Timber Varnish
Bondall

Bondall 500ml Gloss Monocel Clear Timber Varnish

5(1)

$21.63

$43.26 per litre
Cabot's 250ml Maple Gloss Water Based Stain And Varnish - 250ml
Cabot's

Cabot's 250ml Maple Gloss Water Based Stain And Varnish - 250ml

More options

4.2(5)

$33.95

$135.80 per litre
Bondall 1L Monocel Waterbased Clear Varnish Gloss
Bondall

Bondall 1L Monocel Waterbased Clear Varnish Gloss

3.7(16)

$27.63

$27.63 per litre
Cabot's 250ml Maple Gloss Oil Based Stain And Varnish - 250ml
Cabot's

Cabot's 250ml Maple Gloss Oil Based Stain And Varnish - 250ml

More options

4(2)

$28.30

$113.20 per litre
Cabot's 250ml Tint Base Gloss Water Based Stain And Varnish - 250ml
Cabot's

Cabot's 250ml Tint Base Gloss Water Based Stain And Varnish - 250ml

More options

(0)

$33.95

$135.80 per litre
Sikkens 1L Teak Cetol BLX-Pro Timber Stain
Sikkens Woodcare Products

Sikkens 1L Teak Cetol BLX-Pro Timber Stain

More options

4.6(5)

$56.40

$56.40 per litre
Bondall 1L Monocel Timber Bench Top Oil
Bondall

Bondall 1L Monocel Timber Bench Top Oil

4(2)

$40.58

$40.58 per litre
Cabots 1L Clear Gloss Benchtop Timber Finish
Cabot's

Cabots 1L Clear Gloss Benchtop Timber Finish

4(11)

$65.94

$65.94 per litre
Bondall 1L Satin Monocel Clear Timber Varnish
Bondall

Bondall 1L Satin Monocel Clear Timber Varnish

2.6(11)

$25.98

$25.98 per litre
Bondall 4L Satin Monocel Clear Timber Varnish
Bondall

Bondall 4L Satin Monocel Clear Timber Varnish

(0)

$86.48

$21.62 per litre
Feast Watson 250ml Satin Aged Teak Stain And Varnish - 250ml
Feast Watson

Feast Watson 250ml Satin Aged Teak Stain And Varnish - 250ml

More options

3.8(6)

$34.70

$138.80 per litre
Intergrain 1L Matt Ultraclear Exterior Timber Varnish - 1L
Intergrain

Intergrain 1L Matt Ultraclear Exterior Timber Varnish - 1L

More options

3.3(3)

$77.85

$77.85 per litre
Cabot's 250ml Jarrah Gloss Oil Based Stain And Varnish - 250ml
Cabot's

Cabot's 250ml Jarrah Gloss Oil Based Stain And Varnish - 250ml

More options

(0)

$28.30

$113.20 per litre
Bondall 250ml Merbau Monocel Stain And Varnish - 250ml
Bondall

Bondall 250ml Merbau Monocel Stain And Varnish - 250ml

More options

1(1)

$16.97

$67.88 per litre
Intergrain 1L Cedar/Cypress NaturalStain Timber Stain
Intergrain

Intergrain 1L Cedar/Cypress NaturalStain Timber Stain

More options

3(2)

$71.95

$71.95 per litre
Logo - Workshop - Bunnings Branded - Transparent
Bunnings Workshop is an online community for D.I.Y. and gardening discussion. Get your questions answered at workshop.bunnings.com.au

Get inspired by projects from the Bunnings Workshop community