Bunnings Warehouse

Wood & Timber Stain & Varnish

Showing 36 of 222 results

Intergrain 250ml Charcoal NaturalStain Timber Stain
Intergrain

Intergrain 250ml Charcoal NaturalStain Timber Stain

6 colours

4.2(6)

$22.95

$91.80 per litre
Bondall 500ml Monocel Timber Bench Top Oil
Bondall

Bondall 500ml Monocel Timber Bench Top Oil

4(8)

$27.46

$54.92 per litre
Feast Watson 1L French Polish
Feast Watson

Feast Watson 1L French Polish

4.5(2)

$62.90

$62.90 per litre
Feast Watson 250ml Fine Buffing Oil
Feast Watson

Feast Watson 250ml Fine Buffing Oil

4.5(2)

$24.50

$98 per litre
Bondall 4L Clear Gloss Monocel Timber Varnish
Bondall

Bondall 4L Clear Gloss Monocel Timber Varnish

5(2)

$86.48

$21.62 per litre
Cabot's 250ml Walnut Interior Stain
Cabot's

Cabot's 250ml Walnut Interior Stain

5(1)

$26.95

$107.80 per litre
Feast Watson 250ml Scandinavian Oil
Feast Watson

Feast Watson 250ml Scandinavian Oil

3.6(8)

$27.70

$110.80 per litre
Cabot's 250ml Tint Base Water Based Interior Stain - 250ml
Cabot's

Cabot's 250ml Tint Base Water Based Interior Stain - 250ml

More options

2.5(2)

$28.95

$115.80 per litre
Sikkens 1L Ebony Cetol HLSe Timber Finish
Sikkens Woodcare Products

Sikkens 1L Ebony Cetol HLSe Timber Finish

6 colours

4.5(20)

$59.60

$59.60 per litre
Bondall 2L Monocel Clear Satin Waterbased Wood Varnish
Bondall

Bondall 2L Monocel Clear Satin Waterbased Wood Varnish

3.3(4)

$46.17

$23.09 per litre
Cabot's 1L Clear Danish Oil
Cabot's

Cabot's 1L Clear Danish Oil

4.5(2)

$72.04

$72.04 per litre
Feast Watson 1L Satin Clear Weatherproof Timber Varnish
Feast Watson

Feast Watson 1L Satin Clear Weatherproof Timber Varnish

More options

4.1(10)

$80

$80 per litre
Sikkens 4L Natural Cetol BLX-Pro Timber Finish
Sikkens Woodcare Products

Sikkens 4L Natural Cetol BLX-Pro Timber Finish

6 colours

4.5(20)

$137.40

$34.35 per litre
Bondall 1L Jarrah Monocel Gold Marine Grade Stain And Varnish
Bondall

Bondall 1L Jarrah Monocel Gold Marine Grade Stain And Varnish

More options

4.6(14)

$49.34

$49.34 per litre
Feast Watson 1L Scandinavian Oil
Feast Watson

Feast Watson 1L Scandinavian Oil

3.7(3)

$71.40

$71.40 per litre
Bondall 500ml Cedar Monocel Gold Marine Grade Stain And Varnish - 500ml
Bondall

Bondall 500ml Cedar Monocel Gold Marine Grade Stain And Varnish - 500ml

More options

4.6(14)

$32.37

$64.74 per litre
Cabot's 250ml Walnut Oil Based Stain And Varnish - 250ml
Cabot's

Cabot's 250ml Walnut Oil Based Stain And Varnish - 250ml

More options

3.3(4)

$28.30

$113.20 per litre
Feast Watson 4L Taman Merbau Decking Stain
Feast Watson

Feast Watson 4L Taman Merbau Decking Stain

More options

5(5)

$155.90

$38.98 per litre
Cabot's 4L Beach House Grey Deck And Exterior Water Based Timber Stain
Cabot's

Cabot's 4L Beach House Grey Deck And Exterior Water Based Timber Stain

More options

2.5(10)

$138

$34.50 per litre
Logo - Workshop - Bunnings Branded - Transparent
Bunnings Workshop is an online community for D.I.Y. and gardening discussion. Get your questions answered at workshop.bunnings.com.au

Get inspired by projects from the Bunnings Workshop community