Bunnings Warehouse

Wood & Timber Stain & Varnish

Showing 36 of 222 results

Intergrain UltraClear Satin Exterior Timber Varnish - 1L
Intergrain

Intergrain UltraClear Satin Exterior Timber Varnish - 1L

More options

3(18)

$77.85

$77.85 per litre
Cabot's 250ml Oil Based Merbau Deck And Exterior Timber Stain
Cabot's

Cabot's 250ml Oil Based Merbau Deck And Exterior Timber Stain

4 colours

4(4)

$18.30

$73.20 per litre
Cabot's 10L Jarrah Water Based Deck And Exterior Timber Stain
Cabot's

Cabot's 10L Jarrah Water Based Deck And Exterior Timber Stain

More options

4.8(12)

$314.90

$31.49 per litre
Cabot's 300g Clear Gloss Exterior Spray Pack
Cabot's

Cabot's 300g Clear Gloss Exterior Spray Pack

More options

2.7(14)

$20.90

Bondall 250ml Jarrah Satin Monocel Stain and Varnish
Bondall

Bondall 250ml Jarrah Satin Monocel Stain and Varnish

2 colours

4.4(5)

$16.97

$67.88 per litre
Feast Watson 500ml Liming White Stain
Feast Watson

Feast Watson 500ml Liming White Stain

More options

3.9(14)

$41.10

$82.20 per litre
Feast Watson 4L Black Japan Decking Stain
Feast Watson

Feast Watson 4L Black Japan Decking Stain

More options

4.6(8)

$155.90

$38.98 per litre
Feast Watson 2L Clear Outdoor Furniture Oil
Feast Watson

Feast Watson 2L Clear Outdoor Furniture Oil

4.2(7)

$100.90

$50.45 per litre
Cabot's 500ml Clear Danish Oil
Cabot's

Cabot's 500ml Clear Danish Oil

4.1(10)

$48.99

$97.98 per litre
Feast Watson 250ml French Polish
Feast Watson

Feast Watson 250ml French Polish

5(5)

$28.30

$113.20 per litre
Feast Watson 1L Exterior European Oak Stain And Varnish
Feast Watson

Feast Watson 1L Exterior European Oak Stain And Varnish

More options

5(3)

$86

$86 per litre
Feast Watson 250ml Liming White Satin Stain & Varnish - 250ml
Feast Watson

Feast Watson 250ml Liming White Satin Stain & Varnish - 250ml

More options

3.8(19)

$34.20

$136.80 per litre
Feast Watson 1L Spar Marine Varnish
Feast Watson

Feast Watson 1L Spar Marine Varnish

More options

3.9(10)

$80

$80 per litre
Bondall 1L Gloss Monocel Gold Marine Clear Timber Varnish
Bondall

Bondall 1L Gloss Monocel Gold Marine Clear Timber Varnish

More options

3.6(30)

$38.85

$38.85 per litre
Cabot's 500ml Maple Exterior Varnish Stain - 500ml
Cabot's

Cabot's 500ml Maple Exterior Varnish Stain - 500ml

More options

4(7)

$43.65

$87.30 per litre
Cabot's 2L Exterior Varnish Stain Tint Base
Cabot's

Cabot's 2L Exterior Varnish Stain Tint Base

More options

3(2)

$119.64

$59.82 per litre
Intergrain 4L Charred Black Timber Stain - 4L
Intergrain

Intergrain 4L Charred Black Timber Stain - 4L

More options

5(2)

$157.70

$39.43 per litre
Cabot's 500ml Teak Exterior Varnish Stain - 500ml
Cabot's

Cabot's 500ml Teak Exterior Varnish Stain - 500ml

More options

4.2(18)

$43.65

$87.30 per litre
Intergrain 1L Jarrah/Redgum NaturalStain Timber Stain
Intergrain

Intergrain 1L Jarrah/Redgum NaturalStain Timber Stain

More options

5(4)

$71.95

$71.95 per litre
Cabot's 1L Satin Water Based Exterior Clear
Cabot's

Cabot's 1L Satin Water Based Exterior Clear

More options

(0)

$63.60

Feast Watson 10L Black Japan Stain Timber And Deck - Dark Japan
Feast Watson

Feast Watson 10L Black Japan Stain Timber And Deck - Dark Japan

2 colours

4.7(6)

$350.90

$35.09 per litre
In-store only
Feast Watson 1L Exterior Black Japan Stain And Varnish
Feast Watson

Feast Watson 1L Exterior Black Japan Stain And Varnish

More options

4.2(5)

$86

$86 per litre
Cabot's 1L Gloss Exterior Clear Timber Finish
Cabot's

Cabot's 1L Gloss Exterior Clear Timber Finish

More options

4.9(7)

$60.33

$60.33 per litre
Feast Watson 1L Exterior Taman Merbau Stain And Varnish
Feast Watson

Feast Watson 1L Exterior Taman Merbau Stain And Varnish

More options

4.7(3)

$86

$86 per litre
Sikkens 4L Walnut Cetol HLSe Timber Finish
Sikkens Woodcare Products

Sikkens 4L Walnut Cetol HLSe Timber Finish

6 colours

5(4)

$151

$37.75 per litre
Logo - Workshop - Bunnings Branded - Transparent
Bunnings Workshop is an online community for D.I.Y. and gardening discussion. Get your questions answered at workshop.bunnings.com.au

Get inspired by projects from the Bunnings Workshop community