Bunnings Warehouse

Pest Control

Showing 36 of 616 results

The Buzz Disposable Fly Trap
The Buzz

The Buzz Disposable Fly Trap

2.6(31)

$7.65

Maze Large Crop Protection Cage
Delivery Included
Maze

Maze Large Crop Protection Cage

4.8(9)

Special Order

$199

Yates 50ml Advanced Garden Insect Killer
Yates

Yates 50ml Advanced Garden Insect Killer

4.7(18)

$33.95

$67.90 per 100ml
Twin Nozzle T-Boom
Silvan

Twin Nozzle T-Boom

(0)

$39.98

Hovex 300g Outdoor Control Bomb
Hovex

Hovex 300g Outdoor Control Bomb

4.5(6)

$10.27

Multicrop 2L Scat Ready To Use Animal Repellent
Multicrop

Multicrop 2L Scat Ready To Use Animal Repellent

1.7(26)

$17.67

$8.84 per litre
Yates 250mL Zero Triple Strike Garden Weedkiller Concentrate - 250ml
Yates

Yates 250mL Zero Triple Strike Garden Weedkiller Concentrate - 250ml

More options

2.1(41)

$22.70

$9.08 per 100ml
OCP 750ml Ready To Use Eco-Fungicide
OCP

OCP 750ml Ready To Use Eco-Fungicide

3.7(16)

$14.18

$1.89 per 100ml
OCP 3L Ready To Use Slasher Weedkiller - 3L
OCP

OCP 3L Ready To Use Slasher Weedkiller - 3L

More options

3.7(83)

$37.77

$12.59 per litre
OCP 750ml Ready to Use Eco-Pyrethrum PLUS
OCP

OCP 750ml Ready to Use Eco-Pyrethrum PLUS

5(3)

$16.66

$2.22 per 100ml
Ratsak® Max Strength™ Rat Trap
Ratsak

Ratsak® Max Strength™ Rat Trap

2.3(99)

$9.98

PestXpert 2L Hose On Tick And Flea Outdoor Refill
PestXpert

PestXpert 2L Hose On Tick And Flea Outdoor Refill

4(1)

$25.82

$12.91 per litre
Yates 200ml Advanced Lawn Insect Killer
Yates

Yates 200ml Advanced Lawn Insect Killer

3.8(19)

$43.70

$21.85 per 100ml
AEG 4 Nozzle Sprayer Boom
AEG

AEG 4 Nozzle Sprayer Boom

(0)

$34.95

Yates 1L Ready To Use Zero 48 Hour Action Weed Killer
Yates

Yates 1L Ready To Use Zero 48 Hour Action Weed Killer

4.3(35)

$17.99

$1.80 per 100ml
Jack 2.4 x 1.2m Crop Cage with Netting
Jack

Jack 2.4 x 1.2m Crop Cage with Netting

More options

4.2(11)

$48.70

Silvan 12L Rechargeable Backpack Sprayer
Silvan

Silvan 12L Rechargeable Backpack Sprayer

2.8(52)

$198

$16.50 per litre