Bunnings Warehouse

Pest Control

Showing 36 of 616 results

EnviroSafe Alfresco Fly Trap
Envirosafe

EnviroSafe Alfresco Fly Trap

3.7(28)

$34.93

Brunnings 1L Path Weeder
Brunnings

Brunnings 1L Path Weeder

3.2(56)

$12.49

$1.25 per 100ml
Yates 750ml Fungus Gun Systemic Disease Spray
Yates

Yates 750ml Fungus Gun Systemic Disease Spray

4.3(22)

$17

$2.27 per 100ml
Saxon 41cm Brown Owl Bird Scarer
Saxon

Saxon 41cm Brown Owl Bird Scarer

2.6(48)

$10.98

Jack 71cm Sun and Insect Plant Cover
Jack

Jack 71cm Sun and Insect Plant Cover

3.3(10)

$19.29

Amgrow 2L Bin-Die Hose On Selective Herbicide
Amgrow

Amgrow 2L Bin-Die Hose On Selective Herbicide

2.7(15)

$27.97

$13.99 per litre
Yates 750ml Ready To Use Weedkiller For Lawns Spot Spray
Yates

Yates 750ml Ready To Use Weedkiller For Lawns Spot Spray

4.3(21)

$13.40

$1.79 per 100ml
Yates 750ml Ready To Use Pest Oil
Yates

Yates 750ml Ready To Use Pest Oil

4.2(12)

$12.49

$0.02 per 100ml
OCP 500g Eco-Fungicide
OCP

OCP 500g Eco-Fungicide

4.6(17)

$20.23

$4.05 per 100g
Seasol 1L EarthCare Organic Weedkiller Concentrate
Seasol

Seasol 1L EarthCare Organic Weedkiller Concentrate

3.8(48)

$26.99

$26.99 per litre
Defender 1L Home Defense Surface Insecticide
Defender

Defender 1L Home Defense Surface Insecticide

3(5)

$11.41

$11.41 per litre
Hortico 10kg Granular Weed And Green
Hortico

Hortico 10kg Granular Weed And Green

2.9(20)

$21.97

$2.20 per 1kg
Strol 2 x 20m Landscape Pro 120 Weedmat
Strol

Strol 2 x 20m Landscape Pro 120 Weedmat

5(3)

$98

$2.45 per m2