Bunnings Warehouse

Pest Control

Showing 36 of 616 results

Garden Basics 5L Pressure Sprayer
Garden Basics

Garden Basics 5L Pressure Sprayer

3.5(27)

$13.50

$2.70 per litre
Yates 4L Weed 'n' Feed Hose On Lawn Weed Killer
Yates

Yates 4L Weed 'n' Feed Hose On Lawn Weed Killer

3.8(459)

$24.35

$6.09 per litre
Garden Basics 1L Weed Kill Concentrate
Garden Basics

Garden Basics 1L Weed Kill Concentrate

3.5(175)

$10.49

$1.05 per 100ml

As seen on The Block

Combat 1.5g Ant-Rid Bait - 6 Pack
Combat

Combat 1.5g Ant-Rid Bait - 6 Pack

2.4(72)

$9.69

As seen on The Block

Hovex 350g Multi Insect Spray
Hovex

Hovex 350g Multi Insect Spray

2.9(28)

$3.49

Yates 500ml Bindii And Clover Lawn Weedkiller Concentrate
Yates

Yates 500ml Bindii And Clover Lawn Weedkiller Concentrate

4.3(96)

$12.45

$2.49 per 100ml
EnviroSafe Fly Trap - 2 Pack
Envirosafe

EnviroSafe Fly Trap - 2 Pack

4(159)

$20.65

As seen on The Block

Ryobi 18V One+ 15L Backpack Chemical Sprayer - Tool Only
Ryobi

Ryobi 18V One+ 15L Backpack Chemical Sprayer - Tool Only

4.6(252)

$299

Yates 1L 490g/L Zero Weed Killer Super Concentrate
Yates

Yates 1L 490g/L Zero Weed Killer Super Concentrate

4.2(144)

$55.75

$5.58 per 100ml
Jack Weed Mat Pins - 20 Pack
Jack

Jack Weed Mat Pins - 20 Pack

4.5(72)

$14.70

Roundup Total Weedkiller 1L Ready To Use Sprayer
Roundup

Roundup Total Weedkiller 1L Ready To Use Sprayer

4.9(12)

$24.99

$2.50 per 100ml

As seen on The Block

Nylex 1L Trigger Garden Sprayer
Nylex

Nylex 1L Trigger Garden Sprayer

More options

2.1(67)

$5.61

RATSAK Naturals 100g Throw Packs
Ratsak

RATSAK Naturals 100g Throw Packs

2.2(16)

$13.90

Trojan 5L Garden Pressure Sprayer
Trojan

Trojan 5L Garden Pressure Sprayer

3.9(7)

$24.90

Yates 2.4L BuffaloPro Weed 'N' Feed Hose On Weed Killer
Yates

Yates 2.4L BuffaloPro Weed 'N' Feed Hose On Weed Killer

More options

3.3(380)

$31.99

$13.33 per litre
Roundup 5L Herbicide Liquid Concentrate Weedkiller
Roundup

Roundup 5L Herbicide Liquid Concentrate Weedkiller

4.3(83)

$144.90

$28.98 per litre
OCP 100ml Eco-Neem Concentrate
OCP

OCP 100ml Eco-Neem Concentrate

3.9(71)

$29.65

Hortico 2.8L Weed & Green Hose-on
Hortico

Hortico 2.8L Weed & Green Hose-on

3.7(3)

$9.79

$3.50 per litre