Bunnings Warehouse

Pest Control

Showing 36 of 616 results

Hortico 2L Hose On Bindii Killer
Hortico

Hortico 2L Hose On Bindii Killer

3.4(57)

$13.15

$6.58 per litre
OCP 1L Slasher Weedkiller Concentrate - 1L
OCP

OCP 1L Slasher Weedkiller Concentrate - 1L

More options

3.9(244)

$38.40

$3.84 per 100ml
Richgro 3L Indoor Outdoor Surface Spray
Richgro Garden Products

Richgro 3L Indoor Outdoor Surface Spray

2.5(112)

$22.45

$7.48 per litre
Garden Basics 500g Snail and Slug Pellets
Garden Basics

Garden Basics 500g Snail and Slug Pellets

3.8(8)

$3.25

$0.65 per 100g
OCP 750ml Ready To Use Eco-Oil
OCP

OCP 750ml Ready To Use Eco-Oil

3.3(41)

$14.49

$1.93 per 100ml
Wooden Mouse Trap - 2 Pack

Wooden Mouse Trap - 2 Pack

2.4(76)

$2.05

Saxon 14cm Weedmat Pin - 10 Pack
Saxon

Saxon 14cm Weedmat Pin - 10 Pack

3.9(21)

$3.28

Black Cat Bird Scare - 3 Pack

Black Cat Bird Scare - 3 Pack

3.2(25)

$11.99

Plastic Mouse Trap - 2 Pack

Plastic Mouse Trap - 2 Pack

2.6(79)

$3.65

Pillar 1.8 x 25m Prepacked Natural Hessian

Pillar 1.8 x 25m Prepacked Natural Hessian

4.5(2)

Special Order

$99

Plastic Fly Swat

Plastic Fly Swat

2.5(9)

$0.99

Wooden Rat Trap

Wooden Rat Trap

2.1(25)

$3.10

Plastic Rat Trap Single Clean Touch

Plastic Rat Trap Single Clean Touch

2.3(23)

$3.50

Silvan Repair Kit To Suit 15L Backpack Sprayer

Silvan Repair Kit To Suit 15L Backpack Sprayer

3(1)

Special Order

$18.55