Bunnings Warehouse

Pest Control

Showing 36 of 616 results

Yates 750ml Ready To Use Pyrethrum Insecticide
Yates

Yates 750ml Ready To Use Pyrethrum Insecticide

3.1(44)

$7.45

$0.99 per 100ml
David Grays 1L Fipronil Concentrate
David Grays

David Grays 1L Fipronil Concentrate

4.8(31)

Special Order

$99

$99 per litre
Silvan 5L Protect Hand Sprayer
Silvan

Silvan 5L Protect Hand Sprayer

4.5(11)

$59

$11.80 per litre
Amgrow Sedgehammer 25g Lawn Herbicide
Sedgehammer

Amgrow Sedgehammer 25g Lawn Herbicide

4.5(35)

$40.92

$163.68 per 100g
Yates 750ml Home Pest Long Term Control Barrier Spray
Yates

Yates 750ml Home Pest Long Term Control Barrier Spray

3.2(25)

$13.10

$17.47 per litre
Amgrow 250ml Kleen Lawn Selective Herbicide
Amgrow

Amgrow 250ml Kleen Lawn Selective Herbicide

4(10)

$14.97

$5.99 per 100ml
Jack 600mm Pest Fence Spike
Jack

Jack 600mm Pest Fence Spike

1.8(40)

$9.39

OCP 500ml Eco-Oil Concentrate
OCP

OCP 500ml Eco-Oil Concentrate

4(60)

$24.79

$4.96 per 100ml
Garden Basics 1.2L Ready To Use Weed Kill
Garden Basics

Garden Basics 1.2L Ready To Use Weed Kill

3.5(54)

$5.99

$4.99 per litre
The Big Cheese Rat Cage Trap
The Big Cheese

The Big Cheese Rat Cage Trap

3.2(166)

$47.80

PestXpert 2L Indoor/Outdoor Ready To Use Refill
PestXpert

PestXpert 2L Indoor/Outdoor Ready To Use Refill

3.4(20)

$26.89

$13.45 per litre
Roundup 1L Weedkiller Super Concentrate
Roundup

Roundup 1L Weedkiller Super Concentrate

3.2(25)

$78.90

$7.89 per 100ml
Maze 2.5m Garden Net Tunnel
Delivery Included
Maze

Maze 2.5m Garden Net Tunnel

5(1)

Special Order

$145

Nufarm 5L Kamba M Selective Herbicide
Nufarm

Nufarm 5L Kamba M Selective Herbicide

4.7(50)

$144.16

$28.83 per litre
RATSAK Electronic Mouse Trap
Ratsak

RATSAK Electronic Mouse Trap

4.2(207)

$59.94

In-store only
Yates 200ml Success Ultra Insect Control
Yates

Yates 200ml Success Ultra Insect Control

4.6(32)

$37.83

$18.92 per 100ml
Envirosafe Jumbo Fly Trap
Envirosafe

Envirosafe Jumbo Fly Trap

4.5(38)

$23.25

Roundup Total Weedkiller Concentrate 500mL
Roundup

Roundup Total Weedkiller Concentrate 500mL

More options

2.9(19)

$42.49

$84.98 per litre
PestXpert 3L Pro Spray Outdoor Ready To Use Insecticide
PestXpert

PestXpert 3L Pro Spray Outdoor Ready To Use Insecticide

1.8(44)

$50.34

$16.78 per litre
Envirosafe Mosquito Drops
Envirosafe

Envirosafe Mosquito Drops

4.2(9)

$15.60