Bunnings Warehouse

Pest Control

Showing 36 of 616 results

Silvan 5L ProGrade Hand Sprayer
Silvan

Silvan 5L ProGrade Hand Sprayer

(0)

$75

$15 per litre
OCP 40g Eco-Caterpillar-Killer
OCP

OCP 40g Eco-Caterpillar-Killer

4.3(4)

$25.25

$63.13 per 100g
Yates 500ml Anti Rot Fungicide
Yates

Yates 500ml Anti Rot Fungicide

4(8)

$24.61

$49.22 per litre
Silvan Extendable Spray Gun
Silvan

Silvan Extendable Spray Gun

2.9(8)

$23.75

10L Battery Backpack Sprayer
Solo Sprayers

10L Battery Backpack Sprayer

4.7(7)

Special Order

$245

$24.50 per litre
Jack 1800mm Hessian - Per Metre
Jack

Jack 1800mm Hessian - Per Metre

4.6(5)

$8.99

per metre
Richgro 2.5kg Lawn Beetle And Grub Killa - 2.5kg
Richgro Garden Products

Richgro 2.5kg Lawn Beetle And Grub Killa - 2.5kg

More options

3.1(68)

$24.85

$9.94 per 1kg
Lawn Solutions Australia 1L Battle Insecticide
Lawn Solutions Australia

Lawn Solutions Australia 1L Battle Insecticide

(0)

Special Order

$67.60

$6.76 per 100ml
Roundup 2.5L Ready To Use Lawn Weedkiller
Roundup

Roundup 2.5L Ready To Use Lawn Weedkiller

2.5(29)

$48.09

$19.24 per litre
Jack Pest Control Bobble Head Owl
Jack

Jack Pest Control Bobble Head Owl

2.5(79)

$23.67

Jack 30m Pest Control Humming Tape
Jack

Jack 30m Pest Control Humming Tape

2.7(14)

$10.45

Yates 750ml Mavrik Gun
Yates

Yates 750ml Mavrik Gun

4(7)

$14.45

$0.02 per 100ml
Yates 500ml Liquid Easy See Spray Dye
Yates

Yates 500ml Liquid Easy See Spray Dye

3.5(24)

$26.46

$5.29 per 100ml