Bunnings Warehouse

Pest Control

Showing 36 of 616 results

Yates 1L Path Weeder Concentrate
Yates

Yates 1L Path Weeder Concentrate

4.3(41)

$40.63

$4.06 per 100ml
Yates 750gm Grub Kill And Protect For Lawns
Yates

Yates 750gm Grub Kill And Protect For Lawns

More options

3.6(25)

$25.39

$0.03 per 100g
Yates 200ml Mavrik Concentrate Insecticide
Yates

Yates 200ml Mavrik Concentrate Insecticide

3.8(14)

$24.51

$1.23 per 100ml
Ryobi Telescopic Lance And Gun
Ryobi

Ryobi Telescopic Lance And Gun

4.5(2)

$29.97

Nufarm Crucial 20L 600G/L Herbicide Concentrate
Nufarm

Nufarm Crucial 20L 600G/L Herbicide Concentrate

(0)

$285.98

$14.30 per litre
In-store only
Multicrop 1L Ready To Use Scat Animal Repellant
Multicrop

Multicrop 1L Ready To Use Scat Animal Repellant

2(30)

$11.44

$11.44 per litre
Seasol 4L For Lush Green Lawns Concentrate - 4L
Seasol

Seasol 4L For Lush Green Lawns Concentrate - 4L

More options

5(4)

$48.36

$12.09 per litre
Yates 2.5L Zero Ready-to-Use Triple Strike Garden Weedkiller
Yates

Yates 2.5L Zero Ready-to-Use Triple Strike Garden Weedkiller

More options

3.6(13)

$56.20

$22.48 per litre
Roundup 2.5L Tough Ready To Use Pump 'N Go Weedkiller
Roundup

Roundup 2.5L Tough Ready To Use Pump 'N Go Weedkiller

4.1(10)

$65.48

$26.19 per litre
Multicrop 2L EcoGrub 3 In 1 Insecticide
Multicrop

Multicrop 2L EcoGrub 3 In 1 Insecticide

More options

3(43)

$31.40

$15.70 per litre
Seasol 3L EarthCare Organic Weedkiller
Seasol

Seasol 3L EarthCare Organic Weedkiller

3.4(60)

$25.95

$8.65 per litre
Yates 200mL Organic* Garden Pest Killer
Yates

Yates 200mL Organic* Garden Pest Killer

2.7(3)

$28.46

$14.23 per 100ml
Envirosafe Fly Trap
Envirosafe

Envirosafe Fly Trap

3.7(190)

$11.75

Envirosafe European Wasp Trap
Envirosafe

Envirosafe European Wasp Trap

3.2(120)

$23.95

Outdoor Insect Catcher With Cage Protector
The Buzz

Outdoor Insect Catcher With Cage Protector

3(2)

$17.78

$3.56 per 1ea
Multicrop 600g Multiguard Snail And Slug Killer
Multicrop

Multicrop 600g Multiguard Snail And Slug Killer

3.9(29)

$5.55

$0.92 per 100g
Nylex 2L Chemical Resistant Hand Sprayer
Nylex

Nylex 2L Chemical Resistant Hand Sprayer

1.9(9)

$21.46

$10.73 per litre