Bunnings Warehouse

Pest Control

Showing 36 of 616 results

Multicrop 1L Pyrethrum Long Life Insecticide
Multicrop

Multicrop 1L Pyrethrum Long Life Insecticide

4(16)

$12.75

$1.28 per 100ml
Seasol 4L For Buffalo Lawns Concentrate
Seasol

Seasol 4L For Buffalo Lawns Concentrate

More options

5(1)

$48.36

$12.09 per litre
Yates 3L Ready To Use Path Weeder
Yates

Yates 3L Ready To Use Path Weeder

More options

3.7(30)

$42.99

$14.33 per litre
Yates 500ml Lime Sulphur Concentrate
Yates

Yates 500ml Lime Sulphur Concentrate

4.5(36)

$21.72

$4.34 per 100ml
OCP 600g Eco-Shield Organic Snail & Slug Killer
OCP

OCP 600g Eco-Shield Organic Snail & Slug Killer

3.9(9)

$9.49

$1.58 per 100g
Silvan Prograde 8L Hand Sprayer
Silvan

Silvan Prograde 8L Hand Sprayer

(0)

$99

$12.38 per litre
Yates 5L Zero Aqua Herbicide Concentrate
Yates

Yates 5L Zero Aqua Herbicide Concentrate

4.2(5)

$148.73

$29.75 per litre
Multicrop 3L Keep Off Dog And Cat Repellent
Multicrop

Multicrop 3L Keep Off Dog And Cat Repellent

2.2(28)

$19.82

$6.61 per litre
Multicrop 1L Eco Bug Organic Vegies Fruit & Herbs
Multicrop

Multicrop 1L Eco Bug Organic Vegies Fruit & Herbs

3.3(14)

$10.99

$10.99 per litre
16L Battery Backpack Sprayer
Solo Sprayers

16L Battery Backpack Sprayer

4(9)

$285

$17.81 per litre
Yates 750ml Ready To Use Scale Gun Insect Pest Killer
Yates

Yates 750ml Ready To Use Scale Gun Insect Pest Killer

3.3(31)

$11.99

$0.16 per 100ml
Roundup 5L Path Sprayer Ready
Roundup

Roundup 5L Path Sprayer Ready

4.2(10)

$65.17

$13.03 per litre
Goodnature Starter Kit
Goodnature

Goodnature Starter Kit

2.5(4)

$149