Bunnings Warehouse

Pest Control

Showing 36 of 616 results

Ryobi 7.5L Gravity Fed Sprayer Tank
Ryobi

Ryobi 7.5L Gravity Fed Sprayer Tank

(0)

Special Order

$49

Yates 5L Zero Triple Strike Professional Weedkiller Concentrate
Yates

Yates 5L Zero Triple Strike Professional Weedkiller Concentrate

More options

3(4)

$169.39

$33.88 per litre
Crop Protection Cage - Medium
Delivery Included
Maze

Crop Protection Cage - Medium

4.2(7)

Special Order

$155

Strol 1 x 20m Landscape Pro 120 Weedmat
Strol

Strol 1 x 20m Landscape Pro 120 Weedmat

5(1)

Special Order

$49

Roundup 5L Ready To Use Pressure Sprayer Refill For Lawns
Roundup

Roundup 5L Ready To Use Pressure Sprayer Refill For Lawns

2.7(16)

$53.48

$10.70 per litre
Roundup 5L Tough Spray Ready Weedkiller
Roundup

Roundup 5L Tough Spray Ready Weedkiller

3.3(15)

$74.86

$14.97 per litre
Roundup Total Weedkiller 2.5L Refill
Roundup

Roundup Total Weedkiller 2.5L Refill

3.1(7)

$49.41

$19.76 per litre
Yates 200ml Zero Rapid Gel 1 Hour Action Weed Killer
Yates

Yates 200ml Zero Rapid Gel 1 Hour Action Weed Killer

3.3(29)

$21.04

$10.52 per 100ml
Garden Basics 1.2L Ready To Use Pyrethrum
Garden Basics

Garden Basics 1.2L Ready To Use Pyrethrum

3.4(13)

$7.55

$6.29 per litre
Solo Sprayers 15L Backpack Sprayer
Solo Sprayers

Solo Sprayers 15L Backpack Sprayer

(0)

Special Order

$155

$10.33 per litre
OCP 250ml Eco-Neem Concentrate Botanical Insecticide
OCP

OCP 250ml Eco-Neem Concentrate Botanical Insecticide

4.3(35)

$53.40

$213.60 per litre
Yates 250g Leaf Curl Spray
Yates

Yates 250g Leaf Curl Spray

4.2(31)

$21.95

$8.78 per 100g
Nylex 2L Garden Battery Sprayer
Nylex

Nylex 2L Garden Battery Sprayer

4.1(34)

$45.24

Manutec 500g Wettable Sulphur
Manutec Garden Care Products

Manutec 500g Wettable Sulphur

4.9(7)

$15.15

$3.03 per 100g
Silvan 5L ProGrade Hand Sprayer - 5L
Silvan

Silvan 5L ProGrade Hand Sprayer - 5L

More options

3.8(48)

$71.45

Nylex 8L Battery Garden Sprayer
Nylex

Nylex 8L Battery Garden Sprayer

1.6(5)

$112

$14 per litre
Ryobi 7.5L Sprayer Expansion Tank
Ryobi

Ryobi 7.5L Sprayer Expansion Tank

4.8(4)

$39.95