Bunnings Warehouse

Pest Control

Showing 36 of 616 results

Silvan 12V Pak Pump
Silvan

Silvan 12V Pak Pump

2.3(3)

Special Order

$149

Hudson 11L Super Sprayer
Hudson

Hudson 11L Super Sprayer

5(1)

Special Order

$113.50

Greenwell Green Water Saving Plant Surrounds
Greenwell

Greenwell Green Water Saving Plant Surrounds

2 colours

4.7(31)

$14.30

Yates 10L Surrender Moss Killer
Yates

Yates 10L Surrender Moss Killer

(0)

Special Order

$420.82

$42.08 per litre
In-store only
PestXpert Total Moth Control
PestXpert

PestXpert Total Moth Control

2.5(12)

$16.14

Multicrop 750ml EcoSnail And Slug Repellent
Multicrop

Multicrop 750ml EcoSnail And Slug Repellent

3.7(29)

$11.96

$15.95 per litre
Garden Basics 2L Measuring Jug
Garden Basics

Garden Basics 2L Measuring Jug

More options

4.2(7)

$10.99

Maze XL Moss Poles - 5 Pack
Delivery Included
Maze

Maze XL Moss Poles - 5 Pack

4.5(2)

Special Order

$79

OCP Eco-CLM Trap
OCP

OCP Eco-CLM Trap

3.9(16)

$21.54

Roundup 1L Natural Weedkiller
Roundup

Roundup 1L Natural Weedkiller

1(6)

$21.31

Silvan Spray Shield
Silvan

Silvan Spray Shield

(0)

$14.98

6L Battery Sprayer
Solo Sprayers

6L Battery Sprayer

5(1)

Special Order

$245

$40.83 per litre
Silvan 15m Spring Retractable Hose Reel
Silvan

Silvan 15m Spring Retractable Hose Reel

1(1)

Special Order

$235

Silvan 200L 12V Traylink Sprayer
Silvan

Silvan 200L 12V Traylink Sprayer

(0)

Special Order

$1,998.64