Bunnings Warehouse

Pest Control

Showing 36 of 616 results

OCP 10kg EcoSulfur 800 WG Organic Fungicide & Miticide
OCP

OCP 10kg EcoSulfur 800 WG Organic Fungicide & Miticide

(0)

Special Order

$45.22

$4.52 per 1kg
Amgrow Cera Trap 600ml Organic Fruit Fly Trap
Cera Trap

Amgrow Cera Trap 600ml Organic Fruit Fly Trap

2.6(26)

$34.60

$5.77 per 100ml
Ryobi Sprayer Nozzle - 2 Pack
Ryobi

Ryobi Sprayer Nozzle - 2 Pack

5(1)

$9.97

Ryobi 2m Sprayer Extension Hose
Ryobi

Ryobi 2m Sprayer Extension Hose

4.7(3)

$19.98

OCP 10kg EcoCopper 375 WG Organic Fungicide
OCP

OCP 10kg EcoCopper 375 WG Organic Fungicide

(0)

Special Order

$185.50

$18.55 per 1kg
Silvan Boomless Nozzle Kit - To Suit SP25-TR3
Silvan

Silvan Boomless Nozzle Kit - To Suit SP25-TR3

(0)

Special Order

$167

Silvan GEO57 Spray Gun
Silvan

Silvan GEO57 Spray Gun

(0)

Special Order

$89

Brunnings Snail Gel 650ml
Brunnings

Brunnings Snail Gel 650ml

1.7(26)

$18.24

$2.81 per 100ml
Silvan 100L Utepak Sprayer
Silvan

Silvan 100L Utepak Sprayer

3(1)

Special Order

$1,268.94

Silvan Protect 1.5L Sprayer
Silvan

Silvan Protect 1.5L Sprayer

(0)

$25.45

$16.97 per litre
Silvan 14 piece Seal Service Kit
Silvan

Silvan 14 piece Seal Service Kit

(0)

Special Order

$19.18

OCP 5kg EcoCarb Fungicide
OCP

OCP 5kg EcoCarb Fungicide

(0)

Special Order

$131.44

$26.29 per 1kg