Bunnings Warehouse

Pest Control

Showing 36 of 616 results

Yates 500g Tomato And Vegetable Dust
Yates

Yates 500g Tomato And Vegetable Dust

4.2(16)

$12.53

$2.51 per 100g
Silvan Nozzle Kit to suit all ProGrade sprayers
Silvan

Silvan Nozzle Kit to suit all ProGrade sprayers

4.1(11)

Special Order

$12.60

1.2L Battery Hand Sprayer
Nylex

1.2L Battery Hand Sprayer

3.7(15)

$33.90

Hovex Vaporgard Bin Insect Killer
Hovex

Hovex Vaporgard Bin Insect Killer

1.6(18)

$8.49

Jack Weed Matt Poly Peg - 20 Pack
Jack

Jack Weed Matt Poly Peg - 20 Pack

3.2(30)

$6.50

Dow AgroSciences Starane Advanced
Dow

Dow AgroSciences Starane Advanced

4(1)

Special Order

$522

$104.40 per litre
Seasol 1L EarthCare Organic Weedkiller - 1L
Seasol

Seasol 1L EarthCare Organic Weedkiller - 1L

3.6(37)

$10.55

$10.55 per litre
Roundup 2.5L Path Fast Action Weedkiller
Roundup

Roundup 2.5L Path Fast Action Weedkiller

3.2(10)

$61.86

$24.74 per litre
GARDENA 450 ml Soft Sprayer
Gardena

GARDENA 450 ml Soft Sprayer

5(3)

$20.08

Yates 400g White Oil Insecticide Aerosol
Yates

Yates 400g White Oil Insecticide Aerosol

5(1)

$8.35

$2.09 per 100g
David Grays 5L Bifenthrin Aqua Insecticide
David Grays

David Grays 5L Bifenthrin Aqua Insecticide

(0)

Special Order

$161.70

$32.34 per litre
Silvan 200L High Pressure Trukpak Sprayer With 30m ECO Hose Reel
Silvan

Silvan 200L High Pressure Trukpak Sprayer With 30m ECO Hose Reel

More options

3.7(3)

Special Order

$1,850

$925 per 100ml
Solo Sprayer 10L Backpack Sprayer
Solo Sprayers

Solo Sprayer 10L Backpack Sprayer

1(1)

Special Order

$175

$17.50 per litre