Bunnings Warehouse

Pest Control

Showing 36 of 616 results

Multicrop 1L EcoPest Oil Insect Spray
Multicrop

Multicrop 1L EcoPest Oil Insect Spray

3.1(17)

$9.99

$1 per 100ml
15L Professional Backpack Sprayer
Solo Sprayers

15L Professional Backpack Sprayer

5(1)

Special Order

$295

$19.67 per litre
OCP 1L AzaMax Insecticide
OCP

OCP 1L AzaMax Insecticide

5(2)

Special Order

$173.84

$17.38 per 100ml
Silvan 1.5L ProGrade Hand Sprayer
Silvan

Silvan 1.5L ProGrade Hand Sprayer

3.3(7)

$30.75

Roundup 500ml Concentrate Path Weedkiller
Roundup

Roundup 500ml Concentrate Path Weedkiller

1(7)

$54.57

$10.91 per 100ml
Solo Sprayer 7L  Manual Pressure Sprayer
Solo Sprayers

Solo Sprayer 7L Manual Pressure Sprayer

(0)

$99

$14.14 per litre
The Buzz Insect Indoor Pot Traps - 6 Pack
The Buzz

The Buzz Insect Indoor Pot Traps - 6 Pack

5(3)

$7.32

$1.22 per 1ea
Lawn Solutions Australia 4kg Grub Guard Ultimate
Lawn Solutions Australia

Lawn Solutions Australia 4kg Grub Guard Ultimate

4.2(6)

Special Order

$102

$25.50 per 1kg
Roundup Total Weedkiller 2.5L Pump 'N Go
Roundup

Roundup Total Weedkiller 2.5L Pump 'N Go

1.3(4)

$57.01

$22.80 per litre
OCP 750ml Ready to Use Eco-Insect Killer
OCP

OCP 750ml Ready to Use Eco-Insect Killer

(0)

$20.12

$2.68 per 100ml
Seasol EarthCare 500mL White Oil Concentrate
Seasol

Seasol EarthCare 500mL White Oil Concentrate

3(2)

$16.64

$3.33 per 100ml
Goodnature Mouse Trap
Goodnature

Goodnature Mouse Trap

4.5(8)

$129

OCP 5L Organic Miticide/Insecticide/Adjuvant Eco-oil
OCP

OCP 5L Organic Miticide/Insecticide/Adjuvant Eco-oil

5(1)

Special Order

$116.61

$23.32 per litre
Silvan Spray Gun & Atomiser
Silvan

Silvan Spray Gun & Atomiser

(0)

Special Order

$128.87

Silvan 12V 100L Smoothflo Spotpak Sprayer
Silvan

Silvan 12V 100L Smoothflo Spotpak Sprayer

More options

4.6(9)

Special Order

$778.73

Superway Termite Bait Station - 12 Pack
Superway

Superway Termite Bait Station - 12 Pack

4.7(9)

Special Order

$119