Bunnings Warehouse

Multi Purpose & Surface Cleaners

Showing 36 of 141 results

Glitz 500g Caustic Soda
Glitz

Glitz 500g Caustic Soda

4.7(15)

$4.39

$0.88 per 100g
Glitz 750ml Stone and Benchtop Cleaner
Glitz

Glitz 750ml Stone and Benchtop Cleaner

3.5(19)

$6.99

$0.93 per 100ml
CLR 750ml Bathroom And Kitchen Cleaner
CLR

CLR 750ml Bathroom And Kitchen Cleaner

4(41)

$14.49

$1.93 per 100ml
Clorox Urine Remover Refill Stain And Odour Cleaning Solution 3.78l
Another

Clorox Urine Remover Refill Stain And Odour Cleaning Solution 3.78l

4.7(350)

Marketplace | Online only

$49.39

Long Life 1L Cloudy Ammonia
Long Life

Long Life 1L Cloudy Ammonia

4.3(4)

$4.99

$0.50 per 100ml
Krud Kutter 3.78L Tough Task Remover Refill Jug
Krud Kutter

Krud Kutter 3.78L Tough Task Remover Refill Jug

5(5)

$29.98

$0.79 per 100ml
Simple Green 4L Air-Con Cleaner Refill
Simple Green

Simple Green 4L Air-Con Cleaner Refill

3.7(3)

Special Order

$84.99

$21.25 per litre
Glitz 1.25L Domestic Cleaner
Glitz

Glitz 1.25L Domestic Cleaner

2.6(5)

$5.99

$0.48 per 100ml
Enzyme Wizard Multi-Purpose Bathroom & Kitchen Spray 750ml
Enzyme Wizard

Enzyme Wizard Multi-Purpose Bathroom & Kitchen Spray 750ml

(0)

Marketplace | Online only

$10.59

Domestos 5L Professional Thick Bleach
Domestos

Domestos 5L Professional Thick Bleach

5(1)

$22.99

$0.46 per 100ml
In-store only
YOPOWER Steam Mop Cleaner 6-in-1 Floor Steamer, Green
YOPOWER

YOPOWER Steam Mop Cleaner 6-in-1 Floor Steamer, Green

(0)

Marketplace | Online only

$69.99

Mr Sheen 400g Floral Multi Surface Polish Spray
Mr Sheen

Mr Sheen 400g Floral Multi Surface Polish Spray

5(1)

$10.69

$2.67 per 100g
YOPOWER Steam Cleaner 1500W High Pressure Steamer Black
YOPOWER

YOPOWER Steam Cleaner 1500W High Pressure Steamer Black

(0)

Marketplace | Online only

$69.99

Logo - Workshop - Bunnings Branded - Transparent
Bunnings Workshop is an online community for D.I.Y. and gardening discussion. Get your questions answered at workshop.bunnings.com.au

Get inspired by projects from the Bunnings Workshop community