Bunnings Warehouse

Multi Purpose & Surface Cleaners

Showing 36 of 141 results

As seen on The Block

Selleys 750ml Complete Clean Lemon Citrus Multi Purpose Spray
Selleys

Selleys 750ml Complete Clean Lemon Citrus Multi Purpose Spray

4.6(16)

$3.99

$0.53 per 100ml
2Pure 5L Demineralised Water

2Pure 5L Demineralised Water

4.7(58)

$6.59

$0.13 per 100ml
Glitz 2L Cleaning Vinegar
Glitz

Glitz 2L Cleaning Vinegar

4.1(69)

$3.85

$0.19 per 100ml

As seen on The Block

Gumption Paste 750g Multipurpose Cleaner
Gumption Paste

Gumption Paste 750g Multipurpose Cleaner

4.9(21)

$7.65

$1.02 per 100g
Mr Clean Eraser Pad Block
Mr Clean

Mr Clean Eraser Pad Block

4.8(59)

$5.25

Exonic 2L Bleach
EXONIC

Exonic 2L Bleach

4.8(6)

$2

$0.10 per 100ml
The Pink Stuff 850g Miracle Cleaning Paste
The Pink Stuff

The Pink Stuff 850g Miracle Cleaning Paste

4.4(48)

$8.75

$1.03 per 100g
Glitz 1kg Borax Multi-Purpose Cleaner
Glitz

Glitz 1kg Borax Multi-Purpose Cleaner

4.5(42)

$8.99

$0.90 per 100g
De-Solv-it 125ml Sticky Spot and Stain Remover
De-Solv-it

De-Solv-it 125ml Sticky Spot and Stain Remover

3.9(56)

$8.39

$6.71 per 100ml
De-Solv-it 750ml Multi-Purpose Cleaner
De-Solv-it

De-Solv-it 750ml Multi-Purpose Cleaner

4.4(36)

$21.98

$2.93 per 100ml
Glitz 500ml Goo And Stain Remover
Glitz

Glitz 500ml Goo And Stain Remover

4.7(55)

$10.99

$2.20 per 100ml
DIGGERS 500ml Vanilla Multi-Purpose Surface Cleaner
DIGGERS

DIGGERS 500ml Vanilla Multi-Purpose Surface Cleaner

4.7(14)

$7.49

$1.50 per 100ml
DIGGERS 500ml Lavender Multi-Purpose Surface Cleaner
DIGGERS

DIGGERS 500ml Lavender Multi-Purpose Surface Cleaner

4.8(16)

$7.49

$1.50 per 100ml
Glitz 1kg  Bi-Carb Cleaner
Glitz

Glitz 1kg Bi-Carb Cleaner

4.5(17)

$9.99

$1 per 100g
White King 5L Lemon Bleach
White King

White King 5L Lemon Bleach

(0)

$8.25

$0.17 per 100ml
Glitz 750ml Spray On Wipe Off
Glitz

Glitz 750ml Spray On Wipe Off

4.1(12)

$4.99

$0.67 per 100ml
Jif 1.5L Professional Lemon Cream Cleanser
Jif

Jif 1.5L Professional Lemon Cream Cleanser

3.8(12)

$12.95

$0.86 per 100ml
Glitz 250ml Eucalyptus Oil
Glitz

Glitz 250ml Eucalyptus Oil

4.6(9)

$15.99

$6.40 per 100ml
Simple Green 750ml All-Purpose Cleaner
Simple Green

Simple Green 750ml All-Purpose Cleaner

3.6(7)

$7.49

$1 per 100ml
De-Solv-it 4L Sticky Spot and Stain Remover
De-Solv-it

De-Solv-it 4L Sticky Spot and Stain Remover

4.9(12)

$60

$1.50 per 100ml
Glitz 5L Spray On Wipe Off
Glitz

Glitz 5L Spray On Wipe Off

5(6)

$24.79

$0.50 per 100ml
Jif 1.5L Professional Original Cream Cleanser
Jif

Jif 1.5L Professional Original Cream Cleanser

5(5)

$12.95

$0.86 per 100ml
Krud Kutter 946ml Tough Task Remover
Krud Kutter

Krud Kutter 946ml Tough Task Remover

4.1(19)

$17.95

$1.90 per 100ml
Glitz 450g Sugar Soap
Glitz

Glitz 450g Sugar Soap

4.9(11)

$4.49

$1 per 100g
DIGGERS 500ml Wall Cleanup
DIGGERS

DIGGERS 500ml Wall Cleanup

3.9(10)

$8.49

$1.70 per 100ml
Simple Green 650ml Pet Stain and Odour Remover
Simple Green

Simple Green 650ml Pet Stain and Odour Remover

4.2(49)

$12.49

$1.92 per 100ml
Logo - Workshop - Bunnings Branded - Transparent
Bunnings Workshop is an online community for D.I.Y. and gardening discussion. Get your questions answered at workshop.bunnings.com.au

Get inspired by projects from the Bunnings Workshop community