Bunnings Warehouse

Cats

Showing 36 of 1703 results

Dine Classic Tray 42 X 85G
NEW

Dine Classic Tray 42 X 85G

4.9(9)

$40

Happy Tails 5kg Clumping Clay Cat Litter
Happy Tails

Happy Tails 5kg Clumping Clay Cat Litter

3.3(64)

$3.74

$0.75 per 1kg
VIP 6kg Beef Dry Cat Food
VIP

VIP 6kg Beef Dry Cat Food

3.9(8)

$23.99

$4 per 1kg
Friskies 6kg Adult Meaty Grills Dry Cat Food
Friskies

Friskies 6kg Adult Meaty Grills Dry Cat Food

4.9(7)

$32.90

$0.55 per 100g
Petbuds Pro 65L+9L Automatic Litter Box Self-Cleaning APP Controlled
Petbuds

Petbuds Pro 65L+9L Automatic Litter Box Self-Cleaning APP Controlled

4(14)

Marketplace | Online only

$288.80

Friskies 6kg Adult Seafood Sensations Dry Cat Food
Friskies

Friskies 6kg Adult Seafood Sensations Dry Cat Food

4.8(6)

$32.90

$0.55 per 100g
Advwin Self Cleaning Smart Cat Litter Box with Litter Mat
Advwin

Advwin Self Cleaning Smart Cat Litter Box with Litter Mat

4(21)

Marketplace | Online only

$219.50

Art & Bob 5kg Pine Pellet Cat Litter
Art & Bob

Art & Bob 5kg Pine Pellet Cat Litter

4.4(10)

$11.50

$2.30 per 1kg
Friskies 6kg Sevens Dry Cat Food
Friskies

Friskies 6kg Sevens Dry Cat Food

4.5(2)

$32.90

$5.48 per 1kg
Happy Tails Cat Litter Odour Eliminator - 400g
Happy Tails

Happy Tails Cat Litter Odour Eliminator - 400g

3.6(8)

$5.95

$14.88 per 1kg