Bunnings Warehouse

Cat Litter & Litter Boxes

Showing 22 of 22 results

Happy Tails 5kg Clumping Clay Cat Litter
Happy Tails

Happy Tails 5kg Clumping Clay Cat Litter

3.3(64)

$3.74

$0.75 per 1kg
Arm & Hammer 425g Cat Litter Box Crystals

Arm & Hammer 425g Cat Litter Box Crystals

5(2)

$5.99

$13.52 per litre
Art & Bob 5kg Pine Pellet Cat Litter
Art & Bob

Art & Bob 5kg Pine Pellet Cat Litter

4.4(10)

$11.50

$2.30 per 1kg
Happy Tails Cat Litter Odour Eliminator - 400g
Happy Tails

Happy Tails Cat Litter Odour Eliminator - 400g

3.6(8)

$5.95

$14.88 per 1kg
Hartman Bama Pet Lettiera Privé Litter Box
Hartman

Hartman Bama Pet Lettiera Privé Litter Box

(0)

Special Order

$47.50

Logo - Workshop - Bunnings Branded - Transparent
Bunnings Workshop is an online community for D.I.Y. and gardening discussion. Get your questions answered at workshop.bunnings.com.au

Get inspired by projects from the Bunnings Workshop community