Bunnings Warehouse

Wood Finishes

Showing 36 of 540 results

Cabot's 1L Deck Clean - 1L
Cabot's

Cabot's 1L Deck Clean - 1L

More options

3.9(84)

$19.95

$19.95 per litre
Cabot's 4L Merbau Aquadeck Exterior Decking Oil
Cabot's

Cabot's 4L Merbau Aquadeck Exterior Decking Oil

More options

4.3(117)

$108

$27 per litre

As seen on The Block

Timbermate 250g Hardwood Wood Filler
Timbermate

Timbermate 250g Hardwood Wood Filler

3.1(13)

$10.29

Cabot's Decking Oil Applicator
Cabot's

Cabot's Decking Oil Applicator

3.6(61)

$17.50

Bondall 250ml Walnut Monocel Stain And Varnish - 250ml
Bondall

Bondall 250ml Walnut Monocel Stain And Varnish - 250ml

More options

4.5(21)

$16.97

$67.88 per litre
Cleaner Wood Floor Bona 4L Refill
Bona

Cleaner Wood Floor Bona 4L Refill

More options

4.3(6)

$49.99

Cabot's 4L Deck And Exterior Merbau Oil Based Timber Stain
Cabot's

Cabot's 4L Deck And Exterior Merbau Oil Based Timber Stain

More options

4.6(26)

$130

$32.50 per litre
Cabot's 15L Deck Hand Bucket
Cabot's

Cabot's 15L Deck Hand Bucket

4.6(29)

$29.41

Gilly's 250ml Chopping Board Oil - 250ml
Gilly's Australia

Gilly's 250ml Chopping Board Oil - 250ml

More options

4.3(20)

$34.98

$139.92 per litre
Cabot's 1L Satin Water Based Cabothane Clear Polyurethane
Cabot's

Cabot's 1L Satin Water Based Cabothane Clear Polyurethane

4.6(12)

$63.54

$63.54 per litre

As seen on The Block

Timbermate 250g Oak Wood Filler
Timbermate

Timbermate 250g Oak Wood Filler

3.5(2)

$10.29

As seen on The Block

Waxstix Pine Timbermate Touch Up Crayon
Waxstix

Waxstix Pine Timbermate Touch Up Crayon

5(2)

$7.10

Bondall 250ml Clear Gloss Monocel Timber Varnish
Bondall

Bondall 250ml Clear Gloss Monocel Timber Varnish

4.1(8)

$12.34

$49.36 per litre
Timber Protect 4L Natural Oil Based Decking Oil
Timber Protect

Timber Protect 4L Natural Oil Based Decking Oil

More options

3.9(25)

$64.50

$16.13 per litre
Earl's 250ml Wood Hardener
Earl's

Earl's 250ml Wood Hardener

4(91)

$26.90

Cabot's 4L Natural Decking Oil
Cabot's

Cabot's 4L Natural Decking Oil

More options

4.3(36)

$94.95

$23.74 per litre
Intergrain 4L Merbau UltraDeck Timber Decking Oil
Intergrain

Intergrain 4L Merbau UltraDeck Timber Decking Oil

More options

4.3(53)

$146

$36.50 per litre
Cabots 4L Aquadeck Natural Exterior Decking Oil
Cabot's

Cabots 4L Aquadeck Natural Exterior Decking Oil

More options

4(90)

$108

$27 per litre
Cabot's 500ml Wood Surface Cleaner - 500ml
Cabot's

Cabot's 500ml Wood Surface Cleaner - 500ml

More options

5(2)

$7.80