Bunnings Warehouse

Household Pest Control

Showing 36 of 170 results

Envirosafe Jumbo Fly Trap
Envirosafe

Envirosafe Jumbo Fly Trap

4.5(38)

$23.25

EnviroSafe Alfresco Fly Trap
Envirosafe

EnviroSafe Alfresco Fly Trap

3.7(28)

$34.93

PestXpert 2L Indoor/Outdoor Ready To Use Refill
PestXpert

PestXpert 2L Indoor/Outdoor Ready To Use Refill

3.4(20)

$26.89

$13.45 per litre
RATSAK Electronic Mouse Trap
Ratsak

RATSAK Electronic Mouse Trap

4.2(207)

$59.94

In-store only
Hovex 300g Outdoor Control Bomb
Hovex

Hovex 300g Outdoor Control Bomb

4.5(6)

$10.27

Multicrop 2L Scat Ready To Use Animal Repellent
Multicrop

Multicrop 2L Scat Ready To Use Animal Repellent

1.7(26)

$17.67

$8.84 per litre
The Buzz Disposable Fly Trap
The Buzz

The Buzz Disposable Fly Trap

2.7(30)

$8.45

PestXpert 2L Hose On Tick And Flea Outdoor Refill
PestXpert

PestXpert 2L Hose On Tick And Flea Outdoor Refill

4(1)

$25.82

$12.91 per litre
Ratsak® Max Strength™ Rat Trap
Ratsak

Ratsak® Max Strength™ Rat Trap

2.3(99)

$9.98

Defender 1L Home Defense Surface Insecticide
Defender

Defender 1L Home Defense Surface Insecticide

3(5)

$11.41

$11.41 per litre
Multicrop 3L Keep Off Dog And Cat Repellent
Multicrop

Multicrop 3L Keep Off Dog And Cat Repellent

2.3(27)

$19.82

$6.61 per litre
Logo - Workshop - Bunnings Branded - Transparent
Bunnings Workshop is an online community for D.I.Y. and gardening discussion. Get your questions answered at workshop.bunnings.com.au

Get inspired by projects from the Bunnings Workshop community