Bunnings Warehouse

Insect Controls & Repellents

Showing 36 of 115 results

As seen on The Block

Combat 1.5g Ant-Rid Bait - 6 Pack
Combat

Combat 1.5g Ant-Rid Bait - 6 Pack

2.4(72)

$9.69

As seen on The Block

Hovex 350g Multi Insect Spray
Hovex

Hovex 350g Multi Insect Spray

2.9(28)

$3.49

EnviroSafe Fly Trap - 2 Pack
Envirosafe

EnviroSafe Fly Trap - 2 Pack

4(159)

$20.65

Richgro 3L Indoor Outdoor Surface Spray
Richgro Garden Products

Richgro 3L Indoor Outdoor Surface Spray

2.5(112)

$22.45

$7.48 per litre
Yates 2L Home Pest Long Term Control Barrier Spray
Yates

Yates 2L Home Pest Long Term Control Barrier Spray

3.7(38)

$32.60

$16.30 per litre
David Grays 1L Fipronil Concentrate
David Grays

David Grays 1L Fipronil Concentrate

4.8(31)

Special Order

$99

$99 per litre
Envirosafe Fly Trap
Envirosafe

Envirosafe Fly Trap

3.7(190)

$11.75

Yates 750ml Home Pest Long Term Control Barrier Spray
Yates

Yates 750ml Home Pest Long Term Control Barrier Spray

3.2(25)

$13.10

$17.47 per litre