Bunnings Warehouse

Insect Controls & Repellents

Showing 36 of 115 results

PestXpert 2L Hose On Tick And Flea Outdoor Refill
PestXpert

PestXpert 2L Hose On Tick And Flea Outdoor Refill

4(1)

$25.82

$12.91 per litre
Defender 1L Home Defense Surface Insecticide
Defender

Defender 1L Home Defense Surface Insecticide

3(5)

$11.41

$11.41 per litre
Envirosafe European Wasp Trap
Envirosafe

Envirosafe European Wasp Trap

3.2(120)

$23.95

Hovex Vaporgard Bin Insect Killer
Hovex

Hovex Vaporgard Bin Insect Killer

1.6(18)

$8.49

Superway Termite Bait Station - 12 Pack
Superway

Superway Termite Bait Station - 12 Pack

4.7(9)

Special Order

$119

Amgrow Cera Trap 600ml Organic Fruit Fly Trap
Cera Trap

Amgrow Cera Trap 600ml Organic Fruit Fly Trap

2.6(26)

$34.60

$5.77 per 100ml
David Grays 5L Bifenthrin Aqua Insecticide
David Grays

David Grays 5L Bifenthrin Aqua Insecticide

(0)

Special Order

$161.70

$32.34 per litre
PestXpert Total Moth Control
PestXpert

PestXpert Total Moth Control

2.5(12)

$16.14