Bunnings Warehouse

Bathroom Cleaners

Showing 36 of 94 results

Peerless JAL 1L Bio Activ Drain Cleaner
Peerless JAL

Peerless JAL 1L Bio Activ Drain Cleaner

3.8(10)

$18.99

$1.90 per 100ml
Solvol 4.5L Citrus Liquid Hand Cleaner
Solvol

Solvol 4.5L Citrus Liquid Hand Cleaner

4.6(10)

$54.95

$1.22 per 100ml
White King 1L Marine Toilet Cleaner

White King 1L Marine Toilet Cleaner

(0)

$4.99

$0.50 per 100ml
Drain Clean 1L Septic Tank Treatment
Drain Clean

Drain Clean 1L Septic Tank Treatment

4.1(22)

$11.99

$1.20 per 100ml
Solvol 500ml Liquid Hand Cleaner
Solvol

Solvol 500ml Liquid Hand Cleaner

3.4(12)

$10.99

$2.20 per 100ml
Kinetic Mini Plunger
Kinetic

Kinetic Mini Plunger

3(9)

$8.75

Harpic White & Shine 450mL Fresh Toilet Cleaner
Harpic

Harpic White & Shine 450mL Fresh Toilet Cleaner

4.8(19)

$3.49

$0.78 per 100ml
Kinetic 6mm x 4m Gun Type Cleaner
Kinetic

Kinetic 6mm x 4m Gun Type Cleaner

3.6(12)

$26.50

Drano 1.2L Bathroom Max Gel Liquid 364228
Drano

Drano 1.2L Bathroom Max Gel Liquid 364228

2.4(5)

$18.99

$1.58 per 100ml
In-store only
Drain Cleaner Drano 1.2L Max Gel Liquid
Drano

Drain Cleaner Drano 1.2L Max Gel Liquid

3.4(10)

$18.99

$1.58 per 100ml
In-store only
Drain Clean 100g Active Enzyme Pellets
Drain Clean

Drain Clean 100g Active Enzyme Pellets

More options

3.7(33)

$9.99

$9.99 per 100g
Long Life 1L Tile Cleaner
Long Life

Long Life 1L Tile Cleaner

3.8(16)

$11.99

$1.20 per 100ml
Drano 500g Kitchen Drain Crystals
Drano

Drano 500g Kitchen Drain Crystals

3.3(4)

$14.86

$2.97 per 100g
In-store only
Long Life 5L Tile Cleaner
Long Life

Long Life 5L Tile Cleaner

4.4(12)

$35.99

$0.72 per 100ml
Glitz 2L Bathroom Cleaner
Glitz

Glitz 2L Bathroom Cleaner

4.3(7)

$15.99

$0.80 per 100ml
Drain Clean 60g One Shot Crystals
Drain Clean

Drain Clean 60g One Shot Crystals

4.3(6)

$4.99

$8.32 per 100g
Peerless JAL 1L Ecoaid Bathroom Cleaner
Peerless JAL

Peerless JAL 1L Ecoaid Bathroom Cleaner

3.4(8)

$19.79

$1.98 per 100ml
Glitz 750ml Bathroom Cleaner
Glitz

Glitz 750ml Bathroom Cleaner

5(1)

$6.89

$0.92 per 100ml
White King 1L Eucalyptus Toilet Cleaner
White King

White King 1L Eucalyptus Toilet Cleaner

(0)

$4.99

$0.50 per 100ml
Glitz 750ml Daily Shower Cleaner
Glitz

Glitz 750ml Daily Shower Cleaner

5(21)

$9.89

$1.32 per 100ml
Diversey Softcare M Alcohol H5 Hand Sanitiser - 800/Pack
Diversey

Diversey Softcare M Alcohol H5 Hand Sanitiser - 800/Pack

(0)

Marketplace | Online only

$38.09

Diversey 5L Soft Care DesE H5 Hand Sanitiser Liquid - 2/Pack
Diversey

Diversey 5L Soft Care DesE H5 Hand Sanitiser Liquid - 2/Pack

(0)

Marketplace | Online only

$209.97

Logo - Workshop - Bunnings Branded - Transparent
Bunnings Workshop is an online community for D.I.Y. and gardening discussion. Get your questions answered at workshop.bunnings.com.au

Get inspired by projects from the Bunnings Workshop community