Bunnings Warehouse

Decking Stains

Showing 22 of 58 results

Intergrain 1L Cedar/Cypress NaturalStain Timber Stain
Intergrain

Intergrain 1L Cedar/Cypress NaturalStain Timber Stain

More options

3(2)

$71.95

$71.95 per litre
Cabot's 4L Beach House Grey Deck And Exterior Water Based Timber Stain
Cabot's

Cabot's 4L Beach House Grey Deck And Exterior Water Based Timber Stain

More options

2.5(10)

$138

$34.50 per litre
Feast Watson 4L Taman Merbau Decking Stain
Feast Watson

Feast Watson 4L Taman Merbau Decking Stain

More options

5(5)

$155.90

$38.98 per litre
Feast Watson 4L Swan River Jarrah Decking Stain
Feast Watson

Feast Watson 4L Swan River Jarrah Decking Stain

More options

3.7(3)

$155.90

$38.98 per litre
Cabot's 4L New Jarrah Deck And Exterior Oil Based Timber Stain
Cabot's

Cabot's 4L New Jarrah Deck And Exterior Oil Based Timber Stain

More options

2.9(13)

$130

$32.50 per litre
Sikkens 20L Light Oak Cetol HLSeTimber Finish
Sikkens Woodcare Products

Sikkens 20L Light Oak Cetol HLSeTimber Finish

2 colours

3(2)

Special Order

$588

$29.40 per litre
Sikkens 10L Pine Cetol HLSe Timber Finish
Sikkens

Sikkens 10L Pine Cetol HLSe Timber Finish

(0)

Special Order

$318

Sikkens 10L Teak Cetol HLSe Timber Finish
Sikkens

Sikkens 10L Teak Cetol HLSe Timber Finish

(0)

Special Order

$318

Sikkens 20L Natural Cetol Deck Ultra
Sikkens

Sikkens 20L Natural Cetol Deck Ultra

(0)

Special Order

$729

In-store only