Bunnings Warehouse

Pest Control

Showing 36 of 615 results

Maze Large Crop Protection Cage
Delivery Included
Maze

Maze Large Crop Protection Cage

4.8(9)

Special Order

$199

Yates 750ml Ready To Use Weedkiller For Lawns Spot Spray
Yates

Yates 750ml Ready To Use Weedkiller For Lawns Spot Spray

4.3(21)

$13.40

$1.79 per 100ml
Yates 1L Ready To Use Zero 48 Hour Action Weed Killer
Yates

Yates 1L Ready To Use Zero 48 Hour Action Weed Killer

4.3(35)

$17.99

$1.80 per 100ml
The Buzz Disposable Fly Trap
The Buzz

The Buzz Disposable Fly Trap

2.7(30)

$8.45

Silvan 12L Rechargeable Backpack Sprayer
Silvan

Silvan 12L Rechargeable Backpack Sprayer

2.8(52)

$198

$16.50 per litre
Twin Nozzle T-Boom
Silvan

Twin Nozzle T-Boom

(0)

$39.98

Nufarm Crucial 20L 600G/L Herbicide Concentrate
Nufarm

Nufarm Crucial 20L 600G/L Herbicide Concentrate

(0)

$285.98

$14.30 per litre
In-store only
Jack 2.4 x 1.2m Crop Cage with Netting
Jack

Jack 2.4 x 1.2m Crop Cage with Netting

More options

4.2(11)

$48.70

PestXpert 2L Hose On Tick And Flea Outdoor Refill
PestXpert

PestXpert 2L Hose On Tick And Flea Outdoor Refill

4(1)

$25.82

$12.91 per litre
OCP 750ml Ready To Use Eco-Fungicide
OCP

OCP 750ml Ready To Use Eco-Fungicide

3.7(16)

$14.18

$1.89 per 100ml
OCP 3L Ready To Use Slasher Weedkiller - 3L
OCP

OCP 3L Ready To Use Slasher Weedkiller - 3L

More options

3.7(83)

$37.77

$12.59 per litre
10L Battery Backpack Sprayer
Solo Sprayers

10L Battery Backpack Sprayer

4.7(7)

Special Order

$245

$24.50 per litre
Hortico 10kg Granular Weed And Green
Hortico

Hortico 10kg Granular Weed And Green

2.9(20)

$21.97

$2.20 per 1kg
Ratsak® Max Strength™ Rat Trap
Ratsak

Ratsak® Max Strength™ Rat Trap

2.3(99)

$9.98

Yates 500ml Anti Rot Fungicide
Yates

Yates 500ml Anti Rot Fungicide

4(8)

$24.61

$49.22 per litre