Bunnings Warehouse

Floor, Carpet & Upholstery Cleaners

Showing 36 of 47 results

As seen on The Block

Selleys 750ml Complete Clean Multi Surface Floor Cleaner
Selleys

Selleys 750ml Complete Clean Multi Surface Floor Cleaner

4.5(22)

$3.99

$0.53 per 100ml
Vax 1L Platinum Professional Solution
Vax

Vax 1L Platinum Professional Solution

4.6(52)

$23

$23 per litre
Britex 500ml Deep Cleaning Carpet Cleaner
Britex

Britex 500ml Deep Cleaning Carpet Cleaner

More options

4.8(164)

$17.95

Long Life 5L Mop and Glo Floor Cleaner
Long Life

Long Life 5L Mop and Glo Floor Cleaner

4.5(21)

$24.99

$0.50 per 100ml
Glitz 750ml Sugar Soap For Floors
Glitz

Glitz 750ml Sugar Soap For Floors

4.5(15)

$4.99

$0.67 per 100ml
Peerless JAL 1L Versadet Neutral Floor Cleaner
Peerless JAL

Peerless JAL 1L Versadet Neutral Floor Cleaner

5(21)

$16.49

$1.65 per 100ml
Long Life 2L General Purpose Floor Cleaner
Long Life

Long Life 2L General Purpose Floor Cleaner

3.6(16)

$10.49

$0.52 per 100ml
Peerless JAL 5L Versadet Floor Cleaner
Peerless JAL

Peerless JAL 5L Versadet Floor Cleaner

4.2(14)

$31.79

$0.64 per 100ml
Peerless JAL 5L Steamy Carpet Extraction Shampoo
Peerless JAL

Peerless JAL 5L Steamy Carpet Extraction Shampoo

4.4(22)

$39.99

$0.80 per 100ml
Long Life 500g Carpet Freshener
Long Life

Long Life 500g Carpet Freshener

4.6(5)

$6.99

$1.40 per 100g
Oakwood 500ml Deep Clean Leather Care Soap
Oakwood

Oakwood 500ml Deep Clean Leather Care Soap

4.3(27)

$12.99

$2.60 per 100ml
Oakwood 350ml Household Leather Conditioning Cream
Oakwood

Oakwood 350ml Household Leather Conditioning Cream

4.8(35)

$14.69

$4.20 per 100ml
Krud Kutter 946ml Carpet Stain Remover & Deodoriser
Krud Kutter

Krud Kutter 946ml Carpet Stain Remover & Deodoriser

3.8(11)

$15.49

$1.64 per 100ml
No Vac 550g Instant Spot And Stain Remover
No Vac

No Vac 550g Instant Spot And Stain Remover

5(4)

$9.30

$1.61 per 100ml
Long Life 5L Timber Floor Cleaner
Long Life

Long Life 5L Timber Floor Cleaner

4.1(8)

$27.99

$0.56 per 100ml
Davco 1L Tile And Grout Cleaner
Davco

Davco 1L Tile And Grout Cleaner

4.2(16)

$30.05

Long Life 1L Timber Floor Cleaner
Long Life

Long Life 1L Timber Floor Cleaner

4.8(8)

$12.99

$1.30 per 100ml
Long Life 1L Self Shining Floor Polish
Long Life

Long Life 1L Self Shining Floor Polish

4.6(46)

$14.99

$1.50 per 100ml
Simple Green 750ml Carpet Cleaner
Simple Green

Simple Green 750ml Carpet Cleaner

5(2)

$9.99

$1.33 per 100ml
Long Life 1L Mop and Glo Floor Cleaner
Long Life

Long Life 1L Mop and Glo Floor Cleaner

3.7(9)

$11.99

$1.20 per 100ml
Peerless JAL 5L Gemini Floor Sealer Finish
Peerless JAL

Peerless JAL 5L Gemini Floor Sealer Finish

4.9(14)

$73.99

$1.48 per 100ml
OCedar 450ml Clean and Shine Timber Floor Cleaner
O'Cedar

OCedar 450ml Clean and Shine Timber Floor Cleaner

4.6(5)

$15.49

$3.44 per 100ml
Peerless JAL 750ml Carpet Spotter And Deodoriser
Peerless JAL

Peerless JAL 750ml Carpet Spotter And Deodoriser

3.9(11)

$16.49

$2.20 per 100ml
Long Life 750ml All In 1 Carpet And Spot
Long Life

Long Life 750ml All In 1 Carpet And Spot

3(13)

$11.49

$1.53 per 100ml
Dunlop 500ml Revive & Shine
Dunlop Trade

Dunlop 500ml Revive & Shine

4.5(11)

$19.39

Britex 500ml Urine Remover
Britex

Britex 500ml Urine Remover

4(55)

$14.95

Logo - Workshop - Bunnings Branded - Transparent
Bunnings Workshop is an online community for D.I.Y. and gardening discussion. Get your questions answered at workshop.bunnings.com.au

Get inspired by projects from the Bunnings Workshop community