Bunnings Warehouse

Dry, Meaty & Natural Cat Treats

Showing 36 of 55 results

Temptations 350g Tasty Chicken Flavour Cat Treats
Temptations

Temptations 350g Tasty Chicken Flavour Cat Treats

4.6(47)

$11.39

$3.25 per 100g
Temptations 350g Mix Ups Cat Treats
Temptations

Temptations 350g Mix Ups Cat Treats

4.7(34)

$13.50

$38.57 per 1kg
Temptations 350g Hearty Beef Flavour Cat Treats
Temptations

Temptations 350g Hearty Beef Flavour Cat Treats

4.8(42)

$11.39

$3.25 per 100g
Felix 60g x 8 Classic Party Treats
Felix

Felix 60g x 8 Classic Party Treats

(0)

$12

$25 per 1kg
Felix 60g Seafood Party Treats - 8 Pack
Felix

Felix 60g Seafood Party Treats - 8 Pack

5(1)

$12

$25 per 1kg
Felix 50g Chicken and Liver Treat Tubes - 8 Pack
Felix

Felix 50g Chicken and Liver Treat Tubes - 8 Pack

(0)

$11.40

$22.80 per 1kg
Felix 50g x 8 Tuna And Crab Treat Tubes
Felix

Felix 50g x 8 Tuna And Crab Treat Tubes

(0)

$12

$30 per 1kg
Trusty 100g Chicken Adult Cat Meaty Treats
Trusty

Trusty 100g Chicken Adult Cat Meaty Treats

3.9(8)

$3.90

$3.90 per 100g
Trusty 150g Adult Cat Dental Treats
Trusty

Trusty 150g Adult Cat Dental Treats

3.6(11)

$9.99

$6.66 per 100g
Trusty 100g Kangaroo Adult Cat Meaty Treats
Trusty

Trusty 100g Kangaroo Adult Cat Meaty Treats

3.8(4)

$4.90

$4.90 per 100g
Wombaro Orphaned Cat Milk Replacer 215g
Wombaroo Passwell

Wombaro Orphaned Cat Milk Replacer 215g

(0)

Marketplace | Online only

$20.09

Art & Bob Salmon Puree - Pack of 6
Art & Bob

Art & Bob Salmon Puree - Pack of 6

(0)

$3

$4.17 per 1kg
Art & Bob Chicken Puree - Pack of 6
Art & Bob

Art & Bob Chicken Puree - Pack of 6

(0)

$3

$4.17 per 1kg
Troy Plaque Off for Pet Cats Tartar Bad Breath Plaque 40g
Troy

Troy Plaque Off for Pet Cats Tartar Bad Breath Plaque 40g

(0)

Marketplace | Online only

$39.99

Wagalot Kitty Treats Sardine 60g
Wagalot

Wagalot Kitty Treats Sardine 60g

(0)

Marketplace | Online only

$9.90

Inaba Churu Tuna Variety Cat Treats 100 Tubes x 14g
Inaba

Inaba Churu Tuna Variety Cat Treats 100 Tubes x 14g

(0)

Marketplace | Online only

$72.40

Nas Cat Omega Oil Digestive Support 200ml
Natural Animal Solutions

Nas Cat Omega Oil Digestive Support 200ml

(0)

Marketplace | Online only

$18.58

Feliway Calming Diffuser Refill For Kittens & Cats 48ml
Feliway

Feliway Calming Diffuser Refill For Kittens & Cats 48ml

(0)

Marketplace | Online only

$46.99

Cystophan Urinary Capsules For Cats  30 Capsules
Delivery Included
Protexin

Cystophan Urinary Capsules For Cats 30 Capsules

(0)

Marketplace | Online only

$37.97

Inaba Churu Tuna & Chicken Cat Treats Variety Pack 100 Tubes x 14g
Inaba

Inaba Churu Tuna & Chicken Cat Treats Variety Pack 100 Tubes x 14g

(0)

Marketplace | Online only

$72.40

Inaba Churu Chicken Variety Cat Treats Box 50 Tubes x 14g
Inaba

Inaba Churu Chicken Variety Cat Treats Box 50 Tubes x 14g

(0)

Marketplace | Online only

$40.90

INABA CHURU PUREE Tuna Chicken Varieties (CAT TREAT) 50x14g
Inaba

INABA CHURU PUREE Tuna Chicken Varieties (CAT TREAT) 50x14g

(0)

Marketplace | Online only

$40.90

INABA CHURU PUREE Chicken Varieties (CAT TREAT) 50x14g
Inaba

INABA CHURU PUREE Chicken Varieties (CAT TREAT) 50x14g

(0)

Marketplace | Online only

$40.90

Prime Pantry SPT Chicken Nibbles Cat Treats - 40g
Prime100

Prime Pantry SPT Chicken Nibbles Cat Treats - 40g

(0)

Marketplace | Online only

$4.75

Inaba Churu 200 Tube Variety Bundle Cat Treats | 4 x 50 Tube Tubs
Inaba

Inaba Churu 200 Tube Variety Bundle Cat Treats | 4 x 50 Tube Tubs

(0)

Marketplace | Online only

$146.95

Wombaro Orphaned Cat Milk Replacer 1kg
Wombaroo Passwell

Wombaro Orphaned Cat Milk Replacer 1kg

(0)

Marketplace | Online only

$58.99