Bunnings Warehouse

Pest Control

Showing 36 of 615 results

Ryobi 7.5L Gravity Fed Sprayer Tank
Ryobi

Ryobi 7.5L Gravity Fed Sprayer Tank

(0)

Special Order

$49

Envirosafe European Wasp Trap
Envirosafe

Envirosafe European Wasp Trap

3.2(120)

$23.95

Yates 500ml Liquid Easy See Spray Dye
Yates

Yates 500ml Liquid Easy See Spray Dye

3.5(24)

$26.46

$5.29 per 100ml
Seasol 4L For Buffalo Lawns Concentrate
Seasol

Seasol 4L For Buffalo Lawns Concentrate

More options

5(1)

$48.36

$12.09 per litre
Seasol 4L For Lush Green Lawns Concentrate - 4L
Seasol

Seasol 4L For Lush Green Lawns Concentrate - 4L

More options

5(4)

$48.36

$12.09 per litre
16L Battery Backpack Sprayer
Solo Sprayers

16L Battery Backpack Sprayer

4(9)

$285

$17.81 per litre
Seasol 3L EarthCare Organic Weedkiller
Seasol

Seasol 3L EarthCare Organic Weedkiller

3.4(60)

$25.95

$8.65 per litre
Outdoor Insect Catcher With Cage Protector
The Buzz

Outdoor Insect Catcher With Cage Protector

3(2)

$17.78

$3.56 per 1ea
Yates 250g Leaf Curl Spray
Yates

Yates 250g Leaf Curl Spray

4.2(31)

$21.95

$8.78 per 100g
Lawn Solutions Australia 1L Battle Insecticide
Lawn Solutions Australia

Lawn Solutions Australia 1L Battle Insecticide

(0)

Special Order

$67.60

$6.76 per 100ml
Yates 3L Ready To Use Path Weeder
Yates

Yates 3L Ready To Use Path Weeder

More options

3.7(30)

$42.99

$14.33 per litre
Yates 750ml Mavrik Gun
Yates

Yates 750ml Mavrik Gun

4(7)

$14.45

$0.02 per 100ml
Strol 1 x 20m Landscape Pro 120 Weedmat
Strol

Strol 1 x 20m Landscape Pro 120 Weedmat

5(1)

Special Order

$49

Roundup 5L Tough Spray Ready Weedkiller
Roundup

Roundup 5L Tough Spray Ready Weedkiller

3.3(15)

$74.86

$14.97 per litre
Nylex 2L Garden Battery Sprayer
Nylex

Nylex 2L Garden Battery Sprayer

4.1(34)

$45.24

Multicrop 1L Eco Bug Organic Vegies Fruit & Herbs
Multicrop

Multicrop 1L Eco Bug Organic Vegies Fruit & Herbs

3.3(14)

$10.99

$10.99 per litre
Crop Protection Cage - Medium
Delivery Included
Maze

Crop Protection Cage - Medium

4.2(7)

Special Order

$155

Yates 5L Zero Aqua Herbicide Concentrate
Yates

Yates 5L Zero Aqua Herbicide Concentrate

4.2(5)

$148.73

$29.75 per litre