Bunnings Warehouse

Pest Control

Showing 36 of 615 results

Roundup 2.5L Tough Ready To Use Pump 'N Go Weedkiller
Roundup

Roundup 2.5L Tough Ready To Use Pump 'N Go Weedkiller

4.1(10)

$65.48

$26.19 per litre
Roundup 5L Path Sprayer Ready
Roundup

Roundup 5L Path Sprayer Ready

4.2(10)

$65.17

$13.03 per litre
Yates 2.5L Zero Ready-to-Use Triple Strike Garden Weedkiller
Yates

Yates 2.5L Zero Ready-to-Use Triple Strike Garden Weedkiller

More options

3.6(13)

$56.20

$22.48 per litre
Envirosafe Fly Trap
Envirosafe

Envirosafe Fly Trap

3.7(190)

$11.80

Yates 1L Path Weeder Concentrate
Yates

Yates 1L Path Weeder Concentrate

4.3(41)

$40.63

$4.06 per 100ml
Multicrop 3L Keep Off Dog And Cat Repellent
Multicrop

Multicrop 3L Keep Off Dog And Cat Repellent

2.3(27)

$19.82

$6.61 per litre
Yates 750gm Grub Kill And Protect For Lawns
Yates

Yates 750gm Grub Kill And Protect For Lawns

More options

3.6(25)

$25.39

$0.03 per 100g
Roundup 5L Ready To Use Pressure Sprayer Refill For Lawns
Roundup

Roundup 5L Ready To Use Pressure Sprayer Refill For Lawns

2.7(16)

$53.48

$10.70 per litre
Nylex 2L Chemical Resistant Hand Sprayer
Nylex

Nylex 2L Chemical Resistant Hand Sprayer

1.9(9)

$21.46

$10.73 per litre
Multicrop 1L Ready To Use Scat Animal Repellant
Multicrop

Multicrop 1L Ready To Use Scat Animal Repellant

2(30)

$11.44

$11.44 per litre
Ryobi Telescopic Lance And Gun
Ryobi

Ryobi Telescopic Lance And Gun

4.5(2)

$29.97

OCP 600g Eco-Shield Organic Snail & Slug Killer
OCP

OCP 600g Eco-Shield Organic Snail & Slug Killer

3.9(9)

$9.49

$1.58 per 100g
Yates 1L Ready To Use Possum Repellent Spray
Yates

Yates 1L Ready To Use Possum Repellent Spray

1.4(107)

$19.11

$19.11 per litre