Bunnings Warehouse

Pest Control

Showing 36 of 615 results

Defender 1L Home Defense Surface Insecticide
Defender

Defender 1L Home Defense Surface Insecticide

3(5)

$11.41

$11.41 per litre
Jack 30m Pest Control Humming Tape
Jack

Jack 30m Pest Control Humming Tape

2.7(14)

$10.45

Yates 50ml Advanced Garden Insect Killer
Yates

Yates 50ml Advanced Garden Insect Killer

4.7(18)

$33.95

$67.90 per 100ml
Silvan Prograde 8L Hand Sprayer
Silvan

Silvan Prograde 8L Hand Sprayer

(0)

$99

$12.38 per litre
Richgro 2.5kg Lawn Beetle And Grub Killa - 2.5kg
Richgro Garden Products

Richgro 2.5kg Lawn Beetle And Grub Killa - 2.5kg

More options

3.1(68)

$24.85

$9.94 per 1kg
Silvan 5L ProGrade Hand Sprayer
Silvan

Silvan 5L ProGrade Hand Sprayer

(0)

$75

$15 per litre
AEG 4 Nozzle Sprayer Boom
AEG

AEG 4 Nozzle Sprayer Boom

(0)

$34.95

Jack Pest Control Bobble Head Owl
Jack

Jack Pest Control Bobble Head Owl

2.5(79)

$23.67

Roundup 2.5L Ready To Use Lawn Weedkiller
Roundup

Roundup 2.5L Ready To Use Lawn Weedkiller

2.5(29)

$48.09

$19.24 per litre
Yates 500ml Lime Sulphur Concentrate
Yates

Yates 500ml Lime Sulphur Concentrate

4.5(36)

$21.72

$4.34 per 100ml
OCP 40g Eco-Caterpillar-Killer
OCP

OCP 40g Eco-Caterpillar-Killer

4.3(4)

$25.25

$63.13 per 100g
Silvan Extendable Spray Gun
Silvan

Silvan Extendable Spray Gun

2.9(8)

$23.75

Yates 200ml Mavrik Concentrate Insecticide
Yates

Yates 200ml Mavrik Concentrate Insecticide

3.8(14)

$24.51

$1.23 per 100ml
Yates 200mL Organic* Garden Pest Killer
Yates

Yates 200mL Organic* Garden Pest Killer

2.7(3)

$28.46

$14.23 per 100ml