Bunnings Warehouse

Pest Control

Showing 36 of 615 results

Roundup 1L Weedkiller Super Concentrate
Roundup

Roundup 1L Weedkiller Super Concentrate

3.2(25)

$78.90

$7.89 per 100ml
PestXpert 2L Indoor/Outdoor Ready To Use Refill
PestXpert

PestXpert 2L Indoor/Outdoor Ready To Use Refill

3.4(20)

$26.89

$13.45 per litre
Amgrow 2L Bin-Die Hose On Selective Herbicide
Amgrow

Amgrow 2L Bin-Die Hose On Selective Herbicide

2.7(15)

$27.97

$13.99 per litre
RATSAK Electronic Mouse Trap
Ratsak

RATSAK Electronic Mouse Trap

4.2(207)

$59.94

In-store only
Strol 2 x 20m Landscape Pro 120 Weedmat
Strol

Strol 2 x 20m Landscape Pro 120 Weedmat

5(3)

$98

$2.45 per m2
Yates 750ml Ready To Use Pest Oil
Yates

Yates 750ml Ready To Use Pest Oil

4.2(12)

$12.49

$0.02 per 100ml
Jack 71cm Sun and Insect Plant Cover
Jack

Jack 71cm Sun and Insect Plant Cover

3.3(10)

$19.29

Hovex 300g Outdoor Control Bomb
Hovex

Hovex 300g Outdoor Control Bomb

4.5(6)

$10.27

OCP 750ml Ready to Use Eco-Pyrethrum PLUS
OCP

OCP 750ml Ready to Use Eco-Pyrethrum PLUS

5(3)

$16.66

$2.22 per 100ml
Saxon 14cm Weedmat Pin - 10 Pack
Saxon

Saxon 14cm Weedmat Pin - 10 Pack

3.9(21)

$3.28

Multicrop 2L Scat Ready To Use Animal Repellent
Multicrop

Multicrop 2L Scat Ready To Use Animal Repellent

1.7(26)

$17.67

$8.84 per litre
OCP 500g Eco-Fungicide
OCP

OCP 500g Eco-Fungicide

4.6(17)

$20.23

$4.05 per 100g
Yates 250mL Zero Triple Strike Garden Weedkiller Concentrate - 250ml
Yates

Yates 250mL Zero Triple Strike Garden Weedkiller Concentrate - 250ml

More options

2.1(40)

$22.70

$9.08 per 100ml
Yates 200ml Advanced Lawn Insect Killer
Yates

Yates 200ml Advanced Lawn Insect Killer

3.8(19)

$43.70

$21.85 per 100ml