Bunnings Warehouse

Pest Control

Showing 36 of 615 results

Yates 750ml Ready To Use Pyrethrum Insecticide
Yates

Yates 750ml Ready To Use Pyrethrum Insecticide

3.1(43)

$7.45

$0.99 per 100ml
David Grays 1L Fipronil Concentrate
David Grays

David Grays 1L Fipronil Concentrate

4.7(30)

Special Order

$99

$99 per litre
Envirosafe Mosquito Drops
Envirosafe

Envirosafe Mosquito Drops

4.2(9)

$15.60

Jack 600mm Pest Fence Spike
Jack

Jack 600mm Pest Fence Spike

1.8(38)

$9.39

Nufarm 5L Kamba M Selective Herbicide
Nufarm

Nufarm 5L Kamba M Selective Herbicide

4.7(50)

$144.16

$28.83 per litre
The Big Cheese Rat Cage Trap
The Big Cheese

The Big Cheese Rat Cage Trap

3.2(166)

$47.80

PestXpert 3L Pro Spray Outdoor Ready To Use Insecticide
PestXpert

PestXpert 3L Pro Spray Outdoor Ready To Use Insecticide

1.8(44)

$50.34

$16.78 per litre
OCP 500ml Eco-Oil Concentrate
OCP

OCP 500ml Eco-Oil Concentrate

4(60)

$24.79

$4.96 per 100ml
Brunnings 1L Path Weeder
Brunnings

Brunnings 1L Path Weeder

3.2(56)

$12.49

$1.25 per 100ml
Yates 750ml Home Pest Long Term Control Barrier Spray
Yates

Yates 750ml Home Pest Long Term Control Barrier Spray

3.2(25)

$13.10

$17.47 per litre
Garden Basics 1.2L Ready To Use Weed Kill
Garden Basics

Garden Basics 1.2L Ready To Use Weed Kill

3.5(54)

$5.99

$4.99 per litre
Roundup Total Weedkiller Concentrate 500mL
Roundup

Roundup Total Weedkiller Concentrate 500mL

More options

2.9(19)

$42.49

$84.98 per litre
Envirosafe Jumbo Fly Trap
Envirosafe

Envirosafe Jumbo Fly Trap

4.5(38)

$23.25

Yates 750ml Fungus Gun Systemic Disease Spray
Yates

Yates 750ml Fungus Gun Systemic Disease Spray

4.3(22)

$17

$2.27 per 100ml
EnviroSafe Alfresco Fly Trap
Envirosafe

EnviroSafe Alfresco Fly Trap

3.7(28)

$34.93

Maze 2.5m Garden Net Tunnel
Delivery Included
Maze

Maze 2.5m Garden Net Tunnel

5(1)

Special Order

$145

Yates 200ml Success Ultra Insect Control
Yates

Yates 200ml Success Ultra Insect Control

4.6(32)

$37.83

$18.92 per 100ml
Seasol 1L EarthCare Organic Weedkiller Concentrate
Seasol

Seasol 1L EarthCare Organic Weedkiller Concentrate

3.8(48)

$26.99

$26.99 per litre
Saxon 41cm Brown Owl Bird Scarer
Saxon

Saxon 41cm Brown Owl Bird Scarer

2.6(48)

$10.98