Bunnings Warehouse

Pest Control

Showing 36 of 615 results

Yates 200ml Liquid Copper Fungicide
Yates

Yates 200ml Liquid Copper Fungicide

4.2(40)

$23.10

$11.55 per 100ml
Roundup 5L Fast Ready To Use Pump N Go Weedkiller - 5L
Roundup

Roundup 5L Fast Ready To Use Pump N Go Weedkiller - 5L

More options

3.5(107)

$71.40

$14.28 per litre
RATSAK Professional Rodent Bait Station
Ratsak

RATSAK Professional Rodent Bait Station

4.6(5)

Special Order

$31.71

Roundup 1L Herbicide Concentrate
Roundup

Roundup 1L Herbicide Concentrate

2.6(23)

$40

$4 per 100ml
Yates 150g Mancozeb Plus Garden Fungicide And Miticide
Yates

Yates 150g Mancozeb Plus Garden Fungicide And Miticide

4.3(16)

$17.56

$11.71 per 100g
Jack Weed Mat Pins - 50 Pack
Jack

Jack Weed Mat Pins - 50 Pack

4.5(15)

$10.50

Yates 3L Ready To Use Zero Weed Killer Big Gun
Yates

Yates 3L Ready To Use Zero Weed Killer Big Gun

3.8(83)

$31.89

$10.63 per litre
Yates 2L Home Pest Long Term Control Barrier Spray
Yates

Yates 2L Home Pest Long Term Control Barrier Spray

3.7(38)

$32.60

$16.30 per litre
Seasol 1L EarthCare White Oil Insect Spray
Seasol

Seasol 1L EarthCare White Oil Insect Spray

3.8(45)

$9.97

$9.97 per litre
Yates 200ml Pyrethrum Insect Pest Killer Concentrate
Yates

Yates 200ml Pyrethrum Insect Pest Killer Concentrate

4.4(42)

$18.99

$9.50 per 100ml
Amgrow Sedgehammer 25g Lawn Herbicide
Sedgehammer

Amgrow Sedgehammer 25g Lawn Herbicide

4.5(35)

$40.92

$163.68 per 100g
Amgrow 250ml Multiweed All Purpose Lawn Weeder
Amgrow

Amgrow 250ml Multiweed All Purpose Lawn Weeder

4(14)

$26.15

$10.46 per 100ml
Amgrow 250ml Kleen Lawn Selective Herbicide
Amgrow

Amgrow 250ml Kleen Lawn Selective Herbicide

4(10)

$14.97

$5.99 per 100ml
Silvan 5L Protect Hand Sprayer
Silvan

Silvan 5L Protect Hand Sprayer

4.5(11)

$59

$11.80 per litre
Pressure Sprayer 5L Comfort
Gardena

Pressure Sprayer 5L Comfort

5(3)

$69.61