Bunnings Warehouse

Pest Control

Showing 36 of 616 results

Amgrow Cera Trap 600ml Organic Fruit Fly Trap
Cera Trap

Amgrow Cera Trap 600ml Organic Fruit Fly Trap

2.6(26)

$34.60

$5.77 per 100ml
Superway Termite Bait Station - 12 Pack
Superway

Superway Termite Bait Station - 12 Pack

4.7(9)

Special Order

$119

Roundup 1L Natural Weedkiller
Roundup

Roundup 1L Natural Weedkiller

1(6)

$21.31

Silvan Garden Accessories Trigger And Hose
Silvan

Silvan Garden Accessories Trigger And Hose

(0)

Special Order

$15.69

Silvan 200L 12V Traylink Sprayer
Silvan

Silvan 200L 12V Traylink Sprayer

(0)

Special Order

$1,998.64

Garden Basics 2L Measuring Jug
Garden Basics

Garden Basics 2L Measuring Jug

More options

4.2(7)

$10.99

Silvan 15m Spring Retractable Hose Reel
Silvan

Silvan 15m Spring Retractable Hose Reel

1(1)

Special Order

$235

Ryobi 2m Sprayer Extension Hose
Ryobi

Ryobi 2m Sprayer Extension Hose

4.7(3)

$19.98

Silvan GEO57 Spray Gun
Silvan

Silvan GEO57 Spray Gun

(0)

Special Order

$89

Harness to suit WP16-1 & WP16-6 Knapsack Sprayer
Silvan

Harness to suit WP16-1 & WP16-6 Knapsack Sprayer

4.5(2)

Special Order

$55.47

Silvan 14 piece Seal Service Kit
Silvan

Silvan 14 piece Seal Service Kit

(0)

Special Order

$19.18

Silvan 100L Utepak Sprayer
Silvan

Silvan 100L Utepak Sprayer

3(1)

Special Order

$1,268.94

OCP 5kg EcoCarb Fungicide
OCP

OCP 5kg EcoCarb Fungicide

(0)

Special Order

$131.44

$26.29 per 1kg
Silvan Protect 1.5L Sprayer
Silvan

Silvan Protect 1.5L Sprayer

(0)

$25.45

$16.97 per litre
OCP 10kg EcoCopper 375 WG Organic Fungicide
OCP

OCP 10kg EcoCopper 375 WG Organic Fungicide

(0)

Special Order

$185.50

$18.55 per 1kg