Bunnings Warehouse

Pest Control

Showing 36 of 616 results

Yates 10L Surrender Moss Killer
Yates

Yates 10L Surrender Moss Killer

(0)

Special Order

$420.82

$42.08 per litre
In-store only
Silvan 200L High Pressure Trukpak Sprayer With 30m ECO Hose Reel
Silvan

Silvan 200L High Pressure Trukpak Sprayer With 30m ECO Hose Reel

More options

3.7(3)

Special Order

$1,850

$925 per 100ml
Silvan Spray Gun & Atomiser
Silvan

Silvan Spray Gun & Atomiser

(0)

Special Order

$128.87

PestXpert Total Moth Control
PestXpert

PestXpert Total Moth Control

2.5(12)

$16.14

Ryobi Sprayer Nozzle - 2 Pack
Ryobi

Ryobi Sprayer Nozzle - 2 Pack

5(1)

$9.97

Multicrop 750ml EcoSnail And Slug Repellent
Multicrop

Multicrop 750ml EcoSnail And Slug Repellent

3.7(29)

$11.96

$15.95 per litre
OCP 10kg EcoSulfur 800 WG Organic Fungicide & Miticide
OCP

OCP 10kg EcoSulfur 800 WG Organic Fungicide & Miticide

(0)

Special Order

$45.22

$4.52 per 1kg
Silvan Spray Shield
Silvan

Silvan Spray Shield

(0)

$14.98

6L Battery Sprayer
Solo Sprayers

6L Battery Sprayer

5(1)

Special Order

$245

$40.83 per litre
Yates 500g Tomato And Vegetable Dust
Yates

Yates 500g Tomato And Vegetable Dust

4.2(16)

$12.53

$2.51 per 100g
Hudson 11L Super Sprayer
Hudson

Hudson 11L Super Sprayer

5(1)

Special Order

$113.50

Solo Sprayer 10L Backpack Sprayer
Solo Sprayers

Solo Sprayer 10L Backpack Sprayer

1(1)

Special Order

$175

$17.50 per litre
Maze XL Moss Poles - 5 Pack
Delivery Included
Maze

Maze XL Moss Poles - 5 Pack

4.5(2)

Special Order

$79

Silvan Boomless Nozzle Kit - To Suit SP25-TR3
Silvan

Silvan Boomless Nozzle Kit - To Suit SP25-TR3

(0)

Special Order

$167