Bunnings Warehouse

Pest Control

Showing 36 of 616 results

15L Professional Backpack Sprayer
Solo Sprayers

15L Professional Backpack Sprayer

5(1)

Special Order

$295

$19.67 per litre
Roundup 2.5L Path Fast Action Weedkiller
Roundup

Roundup 2.5L Path Fast Action Weedkiller

3.2(10)

$61.86

$24.74 per litre
The Buzz Insect Indoor Pot Traps - 6 Pack
The Buzz

The Buzz Insect Indoor Pot Traps - 6 Pack

5(3)

$7.32

$1.22 per 1ea
GARDENA 450 ml Soft Sprayer
Gardena

GARDENA 450 ml Soft Sprayer

5(3)

$20.08

Lawn Solutions Australia 4kg Grub Guard Ultimate
Lawn Solutions Australia

Lawn Solutions Australia 4kg Grub Guard Ultimate

4.2(6)

Special Order

$102

$25.50 per 1kg
OCP 750ml Ready to Use Eco-Insect Killer
OCP

OCP 750ml Ready to Use Eco-Insect Killer

(0)

$20.12

$2.68 per 100ml
David Grays 5L Bifenthrin Aqua Insecticide
David Grays

David Grays 5L Bifenthrin Aqua Insecticide

(0)

Special Order

$161.70

$32.34 per litre
OCP Eco-CLM Trap
OCP

OCP Eco-CLM Trap

3.9(16)

$21.54

Silvan 12V 50L Smoothflo Spotpak Sprayer - 50L
Silvan

Silvan 12V 50L Smoothflo Spotpak Sprayer - 50L

More options

4.6(9)

Special Order

$628.86

Greenwell Green Water Saving Plant Surrounds
Greenwell

Greenwell Green Water Saving Plant Surrounds

2 colours

4.7(31)

$14.30

Goodnature Mouse Trap
Goodnature

Goodnature Mouse Trap

4.5(8)

$129

Silvan 12V Pak Pump
Silvan

Silvan 12V Pak Pump

2.3(3)

Special Order

$149

Jack Weed Matt Poly Peg - 20 Pack
Jack

Jack Weed Matt Poly Peg - 20 Pack

3.2(30)

$6.50

OCP 5L Organic Miticide/Insecticide/Adjuvant Eco-oil
OCP

OCP 5L Organic Miticide/Insecticide/Adjuvant Eco-oil

5(1)

Special Order

$116.61

$23.32 per litre