Bunnings Warehouse

Pest Control

Showing 36 of 616 results

Ryobi Protection Hoods - 2 Pack
Ryobi

Ryobi Protection Hoods - 2 Pack

3(2)

$29.87

Jack Pest Deterrent Solar Owl
Jack

Jack Pest Deterrent Solar Owl

2.8(10)

$64.55

Multicrop 2.5kg Multiguard Snail And Slug Killer
Multicrop

Multicrop 2.5kg Multiguard Snail And Slug Killer

4.5(33)

$18.97

$7.59 per 1kg
Solo Sprayer 7L  Manual Pressure Sprayer
Solo Sprayers

Solo Sprayer 7L Manual Pressure Sprayer

(0)

$99

$14.14 per litre
Seasol 1L EarthCare Organic Weedkiller - 1L
Seasol

Seasol 1L EarthCare Organic Weedkiller - 1L

3.6(37)

$10.55

$10.55 per litre
1.2L Battery Hand Sprayer
Nylex

1.2L Battery Hand Sprayer

3.7(15)

$33.90

Roundup 1.2L Path Ready to Use Weedkiller
Roundup

Roundup 1.2L Path Ready to Use Weedkiller

4.4(14)

$23.99

$19.99 per litre
Dow AgroSciences Starane Advanced
Dow

Dow AgroSciences Starane Advanced

4(1)

Special Order

$522

$104.40 per litre
Envirosafe Fly Swat
Envirosafe

Envirosafe Fly Swat

4.1(14)

$2.16

Yates 400g White Oil Insecticide Aerosol
Yates

Yates 400g White Oil Insecticide Aerosol

5(1)

$8.35

$2.09 per 100g
Multicrop 1L EcoPest Oil Insect Spray
Multicrop

Multicrop 1L EcoPest Oil Insect Spray

3.1(17)

$9.99

$1 per 100ml
Silvan Nozzle Kit to suit all ProGrade sprayers
Silvan

Silvan Nozzle Kit to suit all ProGrade sprayers

4.1(11)

Special Order

$12.60