Bunnings Warehouse

Pest Control

Showing 36 of 615 results

Ryobi 7.5L Sprayer Expansion Tank
Ryobi

Ryobi 7.5L Sprayer Expansion Tank

4.8(4)

$39.95

Yates 200ml Zero Rapid Gel 1 Hour Action Weed Killer
Yates

Yates 200ml Zero Rapid Gel 1 Hour Action Weed Killer

3.3(29)

$21.04

$10.52 per 100ml
Multicrop 2L EcoGrub 3 In 1 Insecticide
Multicrop

Multicrop 2L EcoGrub 3 In 1 Insecticide

More options

3(43)

$31.40

$15.70 per litre
Yates 5L Zero Triple Strike Professional Weedkiller Concentrate
Yates

Yates 5L Zero Triple Strike Professional Weedkiller Concentrate

More options

3(4)

$169.39

$33.88 per litre
Silvan 1.5L ProGrade Hand Sprayer
Silvan

Silvan 1.5L ProGrade Hand Sprayer

3.3(7)

$30.75

Yates 1L Ready-To-Use Advanced Garden Insect Killer
Yates

Yates 1L Ready-To-Use Advanced Garden Insect Killer

3.4(11)

$15.39

$15.39 per litre
OCP 1L AzaMax Insecticide
OCP

OCP 1L AzaMax Insecticide

5(2)

Special Order

$173.84

$17.38 per 100ml
Seasol EarthCare 500mL White Oil Concentrate
Seasol

Seasol EarthCare 500mL White Oil Concentrate

3(2)

$16.64

$3.33 per 100ml
Garden Basics 1.2L Ready To Use Pyrethrum
Garden Basics

Garden Basics 1.2L Ready To Use Pyrethrum

3.4(13)

$7.55

$6.29 per litre
Roundup 500ml Concentrate Path Weedkiller
Roundup

Roundup 500ml Concentrate Path Weedkiller

1(7)

$54.57

$10.91 per 100ml
Hovex Vaporgard Bin Insect Killer
Hovex

Hovex Vaporgard Bin Insect Killer

1.6(18)

$8.49

Roundup 1.2L Fast Ready To Use Weedkiller
Roundup

Roundup 1.2L Fast Ready To Use Weedkiller

4.2(63)

$24.25

$20.21 per litre
Jack Pest Deterrent Hawk
Jack

Jack Pest Deterrent Hawk

2.7(9)

$16.70