Bunnings Warehouse

Pest Control

Showing 36 of 615 results

Roundup Total Weedkiller 2.5L Pump 'N Go
Roundup

Roundup Total Weedkiller 2.5L Pump 'N Go

1.3(4)

$57.01

$22.80 per litre
Solo Sprayers 15L Backpack Sprayer
Solo Sprayers

Solo Sprayers 15L Backpack Sprayer

(0)

Special Order

$155

$10.33 per litre
Brunnings 1.2L Ready To Use Path Weeder
Brunnings

Brunnings 1.2L Ready To Use Path Weeder

1.8(59)

$5.98

$4.98 per litre
Goodnature Starter Kit
Goodnature

Goodnature Starter Kit

2.5(4)

$149

Yates 500ml Pest Oil Concentrate
Yates

Yates 500ml Pest Oil Concentrate

4.4(30)

$19.41

$0.04 per 100ml
Yates 750ml Ready To Use Scale Gun Insect Pest Killer
Yates

Yates 750ml Ready To Use Scale Gun Insect Pest Killer

3.3(31)

$11.99

$0.16 per 100ml
Multicrop 1L Pyrethrum Long Life Insecticide
Multicrop

Multicrop 1L Pyrethrum Long Life Insecticide

4(16)

$12.75

$1.28 per 100ml
Silvan 5L ProGrade Hand Sprayer - 5L
Silvan

Silvan 5L ProGrade Hand Sprayer - 5L

More options

3.8(48)

$71.45

Roundup For Lawns 1L Ready To Go
Roundup

Roundup For Lawns 1L Ready To Go

3.7(12)

$20.34

$2.03 per 100ml
Manutec 500g Wettable Sulphur
Manutec Garden Care Products

Manutec 500g Wettable Sulphur

4.9(7)

$15.15

$3.03 per 100g
Searles 200ml Spredmax Wetting Agent
Searles

Searles 200ml Spredmax Wetting Agent

5(2)

$11.37

$5.69 per 100ml
Roundup 1L Tough Ready To Use Weedkiller
Roundup

Roundup 1L Tough Ready To Use Weedkiller

3.7(22)

$25.90

$25.90 per litre
Nylex 8L Battery Garden Sprayer
Nylex

Nylex 8L Battery Garden Sprayer

1.6(5)

$112

$14 per litre
OCP 250ml Eco-Neem Concentrate Botanical Insecticide
OCP

OCP 250ml Eco-Neem Concentrate Botanical Insecticide

4.3(35)

$53.40

$213.60 per litre
Roundup Total Weedkiller 2.5L Refill
Roundup

Roundup Total Weedkiller 2.5L Refill

3.1(7)

$49.41

$19.76 per litre
Multicrop 600g Multiguard Snail And Slug Killer
Multicrop

Multicrop 600g Multiguard Snail And Slug Killer

3.9(29)

$5.55

$0.92 per 100g